•  

Генштаб: Підстав для введення воєнного стану та відновлення бойових дій немає

220
Генштаб: Підстав для введення воєнного стану та відновлення бойових дій немає

Підстав для відновлення масштабних бойових дій у зоні проведення АТО на Донбасі та запровадження в Україні воєнного стану наразі немає.

Про це на брифінгу заявив виконуючий обов'язки речника Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Під час оголошення режиму тиші начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України визначив перелік умов, за яких відкривається вогонь на знищення бойовиків: явний напад на позиції сил АТО, прицільний вогонь, а також вогонь по тих населених пунктах, де перебувають мирні мешканці. Те, що відбувалося протягом цієї ночі, – це був провокуючий вогонь, який вівся несистемно та локально", - цитує слова Селезньова "Укрінформ".

Водночас, він пояснив, що вразі, якщо бойовики будуть системно порушувати перемир'я, то "рішення будуть прийматися відповідно до тієї ситуації, яка є, і рішення будуть адекватні".

"Станом на сьогодні сили АТО готові до будь-яких викликів, які є. І якщо вище військово-політичне керівництво країни прийме рішення щодо зміни формату, в якому перебувають на сьогодні сили АТО, я веду мову про режим тиші, то сили АТО готові відповідним чином діяти", - додав він.

Коментарі