•  

Голова Польщі підтвердив, що багато ЗМІ заходу працюють на КДБ

110
Голова Польщі підтвердив, що багато ЗМІ заходу працюють на КДБ

Президент Польщі Коморовський, який залишає свою посаду, на конференції з безпеки в Словаччині заявив, що в західних ЗМІ працюють журналісти, які отримують гроші з Росії та відстоюють чужі західному світові ідеї.

"Викликає занепокоєння той факт, що тон суспільної дискусії в багатьох західних країнах, у тому числі в США, частково задають ЗМІ, фінансовані противниками західного світу або харчуються їх ідеями.

Можна назвати конкретні американські телеканали, де працюють прекрасні американські журналісти, які однак трудяться там за російські гроші, а тоже представляють російську точку зору з багатьох питань", - заявив президент. Ні каналів, ні журналістів він називати не став.

З телеканалів в цьому сенсі своїм проросійської освітленням сильно виділяється "Forbes".

Ситуація в західних ЗМІ зараз, після "дружба-дружба-перебудова-перезавантаження" така ж, як після "дружба-дружба-союзники-дядько "Джо" після війни 1939-45 р.р.

Свого часу, ефективну чистку західних ЗМІ від російських агентів НКВД провів сенатор Маккарті. Але зараз їх чистити нікому. Адміністрація Обами демонструє повну інфантильність і боягузтво.

Також Коморовський розповів про думки Путіна перед сном: на його думку, екс-майор КДБ думає про можливість повернення в Радянський Союз.

"Я впевнений, що Путін, лягаючи спати, думає про те, чому розпався Радянський Союз і чи може він повернути час назад".

Коморовський зазначив, що протягом останніх років російський ватажок ефективно переконував громадян у тому, що часи СРСР для них були найкращою епохою.

Наприкінці травня на виборах президента Польщі переміг Анджей Дуда з партії Качинського, він вступить на посаду 6 серпня.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Коментарі