•  

Глобальне озеленіння: як відроджують ліси у Ефіопії

220
Глобальне озеленіння: як відроджують ліси у Ефіопії

Який світовий рекорд був встановлений в Ефіопії та чому треба в них вчитися?

Поки в Росії ліси горять, й їх майже ніхто не гасить (й горять настільки, що дим добрався аж до Аляски та західного узбережжя Канади), є куточки світу, де до природи ставляться більш дбайливо.

Так, днями в Ефіопії був встановлений світовий рекорд по висадці дерев. За 12 годин в країні було висаджено понад 350 мільйонів (!) дерев. Про це повідомляє видання «Лівий берег» з посиланням на повідомлення в Твіттері від місцевого міністра інновацій та технологій Гетахуна Мекурія.

Таким чином, мешканці далекої африканської країни побили позаминулорічний рекорд, що був встановлений в Індії, де за такий же проміжок часу було висаджено близько 66 мільйонів дерев.

Посадка дерев є частиною ініціативи «Зелений спадок», яку очолює прем’єр-міністр країни Абій Ахмед Алі. Незліченна кількість небайдужих громадян долучились до такого масштабного «флеш-мобу», який має собі на меті поновити мільйони гектарів вирубаного на протязі останнього століття лісового покриву Ефіопії. Тому мільйони жителів вирішили допомогти не лише своїй країні, а й усій нашій планеті.

Зупинятися на цьому «зелені» волонтери не збираються. До початку сезону дощів, що ось-ось настане, вони планують висадити 4 мільярди саджанців.

До речі, на Філіппінах нещодавно прийняли новий закон. В якому говориться, що учень школи перед тим, як покинути стіни свого учбового закладу, має посадити 10 дерев.

А тим часом 20 африканських країн домовилися збудувати так звану «Велику зелену стіну», о має проходити через увесь африканський континент та зупинити «експансію» найбільшої пустелі Землі – Сахари. Як повідомляється, у цієї «зеленої стіни» вже є перші позитивні результати – вона починає зупиняти розповсюдження пустелі й навіть створює робочі місця.

Тому всі інші держави та їх мешканці мають долучитися до такого «мегапроекту» світового масштабу.

Ігор Давиденко

Схоже

Необережність мешканців Полтавщини продовжує призводити до пожеж на відкритій території, ...

Знищення зелених насаджень у Полтавському районі: позиції сторін (відео)

​Без сумління та співчуття. Чому полтавці свідомо знищують екосистему? (відео)

За фактом незаконної вирубки дерев у Полтавському районі порушили кримінальну ...

У Полтавському районі виявлено незаконну вирубку дерев – у справі ...

Коментарі