•  

ГО «Останній Бастіон» і полтавці зробили 20 нових дитячих майданчиків у місті

2860
ГО «Останній Бастіон» і полтавці зробили 20 нових дитячих майданчиків у місті

«Останній Бастіон» продовжує допомагати полтавцям в облаштуванні дитячих майданчиків. На сьогодні активними діями ми оновили 20 дворів, зробивши їх придатними для дитячих ігор та дозвілля.


Спільною роботою команди «Бастіона» та небайдужих мешканців було розвезено й вивантажено понад 50 м. кубічних піску, встановлено 20 гарних пісочниць та гойдалок для дітей.


Без жодного піару та реклами ГО «Останній Бастіон» згуртував понад 400 людей, адже з кожного двору нас зустрічали щонайменше 20 людей, які були готові працювати на благо своїх дітей ,свого майбутнього. Разом ми довели, що не треба чекати жодного кандидата з його передвиборчою програмою та подачками, як-то гречка Мамая чи зелена фарба Жиденка. 

Змінювати своє життя на життя наших дітей на краще треба не за місяць до виборів, а щодня. Діти – це наше майбутнє, справді, наш останній бастіон, адже якщо не вони, то хто змінить цей світ, своє місто, Україну?», - пояснює мету безстрокової благодійної акції лідер ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов, - «Моя мета – не крісло мера в занедбаному місті. Я хочу спільно з усіма полтавцями зробити місто, у якому хочеться жити, а чи буду я мером, чи ні – це не головне, адже над усіма нами є Бог, і на все його воля. Я роблю лише те, що в цей момент можу зробити і сподіваюся, що нашими спільними діями з багатьма людьми, покажу решті полтавців гідний приклад активної самосвідомої людини, яка може щось змінити в житті суспільства, а для цього – змінює, передовсім, себе».


Акція від «Останнього Бастіону» триватиме весь теплий сезон, аж до осені. Ми маємо на меті зробити наше місто комфортним для дітей і батьків, адже сім’я – це найголовніше, що є в житті кожного з нас. Щасливе подружжя та здорові, сильні й кмітливі діти – це запорука гарного міста та країни.

Наразі на адресу «Останнього Бастіону» надійшло понад 40 заявок, половину з яких ми вже опрацювали й спільними діями з мешканцями дворів, облаштували для потреб дітей і прийом заявок триває надалі! (Подати заявку можна за телефоном 095-24-699-18 Сергій).


Спільні й активні дії Геннадія Сікалова й «Останнього Бастіону» вже показали пасивності нинішньої влади на чолі з Мамаєм, як треба змінювати життя на краще. Сотні задоволених дітей і батьків, 20 дитячих майданчиків, впевнені дії та спільна праця – ось найбільша наша заслуга, заради чого діє і функціонує "Останній Бастіон".

Нашими спільними й активними діями зробимо місто, у якому хочеться жити.

Команда ГО "Останній Бастіон", сотні полтавців, що приєдналися до нас,

Геннадій Сікалов. 

Коментарі