•  

«Голокост» vs педофілія

1430
«Голокост» vs педофілія

Кілька днів тому Елісон Пірсон написала в Telegraph: «Бухгалтер Освенцима Оскар Гренінг йде під суд у віці 93 років за участь у військових злочинах, а 86-річний лорд Гревіль Дженнер уникнув судового переслідування за звинуваченням в 22 епізодах сексуальних домагань стосовно 9 дітей завдяки діагностуванняу нього «старечого недоумства».

Пояснюється ця дивина просто. Гренінг - гой і німець, в той час як лорд Дженнер - єврей, і не просто єврей, а займає дуже високе становище, пише британське видання Gilad.co.uk.

З 1978 по 1984 рік лорд Дженнер був головою Ради представників британських євреїв, «уповноважений виступати від імені всіх євреїв Британії». Він також був центральною фігурою в Британії щодо висвітлення питань голокосту. Він, очевидно, багато зробив для постраждалих і ображених євреїв, але чомусь не бачив нічого поганого в тому, щоб в той же самий час розбещувати і гвалтувати юних хлопчиків.

Довгий час тривала масована кампанія з обілення імені лорда Дженнера та приховування кричущих сексуальних злочинів, які йому інкримінувалися. Нещодавно журналісти BBC з'ясували, що ще в 1989 році слідчим заборонили заарештовувати містера Дженнера або влаштовувати обшук в його будинку.

На відміну від старого німця, який підлягає суду за те, що був «інструментом масових вбивств», лорд Гревіль Дженнер не буде заарештована або навіть звинувачений. Джаннер вільний і не втрачав часу дарма. В останні роки літній лорд був зайнятий приховуванням своїх багатств і розподілом їх серед родичів, очевидно на той випадок, якщо хто-небудь з його жертв вирішить зажадати компенсацію за заподіяну шкоду.

Daily Mail пише:

Лорд Дженнер передав своїм дітям права на свій будинок вартістю в два мільйони фунтів стерлінгів, щоб скоротити суми ймовірних виплат компенсацій жертвам своїх сексуальних злочинів. Передача відбулася після візиту поліцейських в його будинок.

Цьому британському фарсу не видно кінця. Головний прокурор Елісон Сондерс минулого тижня вирішила відмовитися від судового переслідування лорда Дженнера. Міс Сондерс пояснила BBC, що Лорд Дженнер страждає такою важкою формою старечого недоумства, що не може брати участь у судовому процесі.

Дивно: до цього міс Сондерс говорила, що у слідства достатньо доказів для звинувачення 86-річного лорда в 22 епізодах сексуальних злочинів. А зараз він виявився занадто хворий, щоб відповідати перед судом і що переслідування необхідно припинити, оскільки лорд більше не становить загрози для суспільства.

Елісон Сондерс права. Лорд Дженнер, ймовірно, вже занадто старий для того, щоб гвалтувати хлопчиків. Але, в такому разі, чи не слід скористатися подібною логікою при розгляді справи Оскара Гренінга? Найімовірніше, 93-річний німець теж занадто старий, щоб служити «інструментом» нового голокосту, - резонно зазначає автор коментаря в Gilad.co.uk.

Відділ моніторингу

Коментарі