•  

Голова Держгеокадастру Мартинюк «віддячив» Дяченко й АТОвцям

3960
Голова Держгеокадастру Мартинюк «віддячив» Дяченко й АТОвцям

Максим Мартинюк, голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (ДЗК – ОБ), звільнив першого заступника голови–в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Наталію Дяченко. У такий спосіб їй «віддячили» за роботу. Зокрема, з надання земельних ділянок учасникам війни на Сході України. Це понад 400 УБД і 50 афганців тільки в Полтавському районі. Наочний приклад, як держава в особі ДЗК «піклується» про українських військових.

Зазначимо, Наталю Дяченко звільнили на підставі заяви без дати припинення виконання службових обов’язків. За наявною інформацією від робітників ДЗК, їх змушують писати заяву про звільнення разом із заявою про прийняття на роботу без зазначення дат. Потрібні числа доставляються. Така практика, зазначають працівники ДЗК, давно поширена в структурі. Чи можна за таких умов нормально працювати та виконувати посадові обов’язки – питання риторичне.

Уважати публікацію офіційним зверненням до Максима Мартинюка, голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та правоохоронних органів.

На яких підставах усупереч Кодексу законів про працю України звільнено Наталію Дяченко, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області?

За яких підставах працівників ДЗК змушують писати заяву про звільнення при прийнятті на роботу?

Відповідь надати на офіційну адресу «Останнього Бастіону».

Коментарі