•  

Голова обласного антимонопольного комітету розповів про справу Олега Пустовгара та Ніни Кузьменко

550
Голова обласного антимонопольного комітету розповів про справу Олега Пустовгара та Ніни Кузьменко

На останній сесії Полтавської обласної ради було розглянуте питання щодо конкурсу між Громадськими організаціями. У ході проведення конкурсу віднайшли факти, за якими Олега Пустовгара та Ніну Кузьменко звинуватили у корупції.

Про це повідомив голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Володимир Оніщенко на прес-конференції в Обласній державні адміністрації.

«Розглянувши матеріали, які нам були надані з цього приводу, ми дійшли до одного неприємного висновку, що з 15 громадських організацій, які брали учать у конкурсі, тільки одна відповідала вимогам конкурсу і могла брати у часть у змаганні», - роз’яснив Оніщенко.

За його словами, членом конкурсного комітету не може бути особа, яка пов’язана відносинами з кимось із учасників. Олег Пустовгар і Ніна Кузьменко повинні були повідомити, що безпосередньо мають відношення до двох громадських організацій чи взагалі не брати участі у цьому змаганні. 

Також голова Антимонопольного комітету додав, що у конкурсі були відсутні критерії оцінювання Громадських організацій, не зрозуміло взагалі як ставили бали конкурсантам та за якими параметрами їх оцінювали.

Варвара Самохіна

"Останній Бастіон"

Коментарі