•  

Голова обласної ради Ворона та областной прокурор Стрелюк обмінялися "люб'язностями" (ОНОВЛЕНО)

4600
Голова обласної ради Ворона та областной прокурор Стрелюк обмінялися "люб'язностями" (ОНОВЛЕНО)

Наріжним каменем став незаконний видобуток глини на території Полтавської області, до якого причетні полтавські чиновники, зокрема головний прокурор області.

Як повідомляє інтеренет-видання «Полтавщина», у ході сесії голова Полтавської обласної ради Петро Ворона повідомив, що в Шишацькому районі виявлено кар'єр, де незаконно видобувають глину.

У липні в Хорольському районі було виявлено шість незаконних кар'єрів. Тоді голова облради звинуватив прокуратуру і міліцію області в «кришуванні» кар'єрних браконьєрів.

На це прокурор Полтавської області Ян Стрелюк порадив Петру Вороні «думати головою», перш ніж звинувачувати правоохоронні органи.

Сьогодні ж голова Полтавської облради продовжив публічну перепалку і повідомив, що він «думає головою, а прокуратура думає кишенями».

Крім цього на сесію Полтавської обласної ради прийшли представники громадськості, поставили перед Петром Вороною питання про недовіру прокурору області Яну Стрелюк. Аргументація така: прокурори доводили факти правопорушень, зокрема, під час тендерних закупівель, але ніякої реакції з боку прокуратури не було.

У свою чергу, Петро Ворона запропонував прокурору області Яну Стрелюку та начальника обласної міліції Олегу Беху з'явитися на наступній сесії Полтавської облради і самостійно відповісти на питання громадськості щодо їх роботи. Голова облради також зазначив, що до прокурора і міліції Полтавщини накопичилося багато питань.

"Останній Бастіон" уже надіслав запити до обох учасників конфлікту, щоби ті дали свої коментарі. Поки що ми чекаємо відповіді. На черзі інтерв'ю з Яном Стрелюком і Петром Вороною, у яких ми попросимо їх прокоментувати ситуацію, що склалася й вислухаємо обидві сторони, після чого можна буде робити висновки. 

Щойно ми зателефонували до приймальні Яна Стрелюка, щоби попросити головного прокурора області дати коментар стосовно заяв на вчорашній сесії облради та ситуації з незаконним видобутком копалин. Але нам повідомили, що Ян Стрелюк зараз на виїзді. 

Цікаво, чи на цей раз прокурор погодиться прийняти нашу знімальну групу в понеділок, у години свого прийому? Чекайте на продовження репортажу. 

Коментарі