•  

Голова облради Біленький почав судову розправу над лікаркою Жабо

5611
Голова облради Біленький почав судову розправу над лікаркою Жабо

Голова Полтавської облради Олександр Біленький через посильних втручається в судову гілку влади з метою вчинити розправу над лікаркою Тетяною Жабо.

Нагадаємо, 29 січня відбулася третя сесія Полтавської обласної ради. Одне з питань, що розглянули депутати, стосувалося поновлення Тетяни Жабо на посаді керівниці обласного центру МСЕК №1. На сесії депутати виконали рішення суду про поновлення Тетяни Жабо на посаді. Однак тим самим рішенням вони звільнили керівницю всупереч рішенню Полтавського райсуду.

Фото: Тетяна Жабо

17 вересня 2015 року Полтавський районний суд поновив Тетяну Жабо на посаді. Посадовці Полтавської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я вирішили оскаржувати таке рішення. Апеляційний суд Полтавщини відхилив скаргу юристів й ухвалив залишити без змін рішення Полтавського райсуду.

Детальніше про причини конфлікту Біленького та Жабо читайте: Тракторист, голова облради, псевдореформатор, юрист — Олександр Біленький учергове змінив професію

Наразі через посильних Біленький хоче домовитися про засудження Тетяни Жабо.

Фото та відеоматеріали втручання Біленького в судову гілку влади та зв'язки голови облради з посильними незабаром на сайті «Останнього Бастіону». 

Коментарі

  • Александр Демидович (16 липня 2016, 09:39)

    https://www.youtube.com/watch?v=M16Tj2pv67c