•  

Головко боїться полтавців? Спроба "Останнього Бастіону" потрапити на прийом до губернатора

5390
Головко боїться полтавців? Спроба "Останнього Бастіону" потрапити на прийом до губернатора

ГО «Останній Бастіон» учора писав статтю «Від кого переховується губернатор Полтавської ОДА Валерій Головко?»

http://bastion.tv/news/vid-kogo-perehovuyetsya-gubernator-poltavskoyi-oda-valerij-golovko/

Ні для кого не секрет, що губернатора ОДА Полтавської області Валерія Головка охороняє спецпідрозділ швидкого реагування «Сокіл», який нікого не підпускає до очільника облдержадміністрації.

Ми пішли далі. Учора журналісти ГО «Останній Бастіон» намагалися потрапити на прийом до пана Валерія. 40 хвилин безрезультатного очікування, відмова охорони пустити журналістів у кабінет губернатора, розмова з його прес-секретаркою, яка обіцяла влаштувати зустріч завтра (тобто, сьогодні, 22.07) і попередньо перетелефонувати. Що ми маємо? – Ніхто, як і очікувалося, не набрав нашу знімальну групу, до Головка нас знову не пустять. А питання, які «Бастіон» хоче поставити Валерію Головку досить слушні:

Від кого губернатор переховується? Чому громаді неможливо потрапити на прийом до Валерія Головка? Чому спецпідрозділ «Сокіл» перебуває в ОДА зі зброєю? Чому в зону АТО посилають 20 річних недосвідчених хлопців, а кремезні військовослужбовці «Соколу» вештаються в кабінетах із Головком? Кого і через що боїться губернатор області?

Звернення ГО «Останній Бастіон» до Валерія Головка:

«Пане Головко, якщо ви маєте страхи за власне життя, якщо ви боїтеся мешканців Полтави, ГО «Останній Бастіон» готовий надати вам захист. Дайте кожному виконувати свою роботу. «Сокіл» повинен захищати нас, громадян України, за рахунок яких спецпідрозділ існує, а не особисто Головка.

Ми й надалі чекаємо, що прес-секретарка губернатора ОДА назначить нам час зустрічі, щоби ми отримали відповіді на поставлені  питання. 

Коментарі