•  

​Головко дав наказ розпочати забудову історичного центру міста всупереч законодавству

7810
​Головко дав наказ розпочати забудову історичного центру міста всупереч законодавству

Сьогодні в ході наради в Полтавській ОДА губернатор Полтавщини Валерій Головко дав доручення своєму першому заступнику зняти будь-які "спекулятивні" моменти в питанні забудови історичної частини міста. І тим самим нарешті розпочати скандальне будівництво по вулиці Ляхова у потрійному темпі.

Термін за який Пругло разом з державною архітектурно-будівельною комісією мають винести свій кінцевий вердикт – тиждень. Але вже зараз зрозуміло, що Головко просто дав "відмашку" на повномасштабну забудову історико-культурної спадщини нашого міста, адже сьогодні будівельна техніка Сірика поновила роботи в посиленому режимі.

Отримати коментар, чому на землі міністерства оборони зараз повним ходом йде незаконне будівництво й у зв’язку з чим губернатор області дав таке розпорядження, нам не вдалось, адже прес-секретар ОДА з якоїсь причини не захотів брати слухавку, щоб з’єднати нас з губернатором.

Між тим, щоб не бути голослівними, «Останній Бастіон» оприлюднює відповіді на звернення щодо злочинності забудови даної ділянки землі.

З огляду на це, виникає питання, невже в Україні вже можна міняти колір прапору з блакитно-жовтого на чорно-фіолетовий (колір анархічного прапору)?

Невже свавілля і беззаконня це норма для нашого сьогоднішнього суспільства, де голова ОДА може дати команду своєму заступнику узаконити будівництво в всупереч законодавству і здоровій логіці.

Олександр Сергєєв

Коментарі