•  

Головко хоче знищити полтавський спорт

5500
Головко хоче знищити полтавський спорт

Полтавська область зараз на одній із останніх сходинок серед областей України за спортивними здобутками. Але наша облдержадміністрація та губернатор області Валерій Головко хочуть і роблять усе можливе, щоби загнати полтавський спорт й атлетів у безвихідне становище.

Губернатор Головко розпорядився реорганізувати відділ сім’ї та молоді Полтавської ОДА – в управління сім’ї, молоді та спорту, шляхом приєднання управління з питань фізичної культури та спорту Полтавської ОДА до відділу у справах сім’ї та молоді.

«Останній Бастіон» поспілкувалися з очільником Полтавського обласного управління в справах фізичної культури та спорту Пєшковим Олександром Вікторовичем:

ПО: Я три місяці намагаюся потрапити до губернатора Валерія Головка, щоби розповісти йому суттєві речі стосовно його рішення про реорганізацію. За ці три місяці губернатор був де-не-де, аби не вдома: то він їздив в АТО, то його немає на робочому місці, Головко надавав різні причини, аби уникнути зустрічі. Упродовж травня я надсилав листи на його робоче місце – результатів нуль. Своїм рішенням Головко, фактично, намагається втиснути в район всю область. Так у нас в управлінні є два відділи – фізичної культури та спорту, якщо вже «на горі» захотіли реорганізації, доцільно було б зробити третій відділ – молоді, так би було найменше втрат за найменших змін.

ОБ: Чому ж тоді Головко чинить навпаки?

ПО: Щоби в потрібний час поставити на керівні посади своїх людей (знову ж таки, чергова спроба губернатора відмити гроші – «Останній Бастіон»). За системою, яку пропонує Головко, в управлінні буде 18 працівників, а 7 із них – керівництво! Хто тоді буде працювати? Людина, яка не розуміє цю систему, намагається зробити у відділі спорту начальника, заступника й трьох спеціалістів, які просто фізично не зможуть виконати всю роботу, яку на них покладуть. Я вже три місяці намагаюся пробитися до Головка й показати свій проект, згідно з яким управління зможе обійтися 4 керівниками. Не треба такої кількості заступників, яку нам хочуть поставити рішенням ОДА.

До речі, до відома губернатора, до цього часу вже було кілька роз’єднань і з’єднань (фактично, таких самих реорганізацій) структури молоді та спорту. Досвід уже показав, що краще працюють й ефективніші результати в цих відділах тоді, коли молодь та спорт функціонують окремо. Нехай люди, які розуміються на питаннях і проблемах галузі спорту займаються відділом спорту, так само й у відділі молоді. Не треба змішувати, щоби не виникало непорозумінь, тоді й результати будуть кращими. Наразі ми маємо 28 всеукраїнських переможців із Олімпійських видів спорту, 3 міжнародних переможця, 3 срібних і 6 бронзових призерів. Це тільки з Олімпійських видів спорту! Чи буде настільки успішно функціонувати сфера спорту, якщо до неї долучити керівників, які не розуміються на спорті, а компетентні в справах молоді? Я думаю, навряд.

Коментар «Останнього Бастіону»:

Сподіваємося, після цього репортажу, Валеріє Анатолійовичу, ви зрозумієте, що кожен має займатися своїм. І, нарешті, знайдете годинку вільного часу, щоби зустрітися з людиною, яка знає сферу спорту зі середини, а не поверхово, якщо вам небайдужа доля полтавського спорту та спортсменів, які своїми досягненнями роблять престиж України за її межами. 

Коментарі