•  

Головко купив ще одного «Рейндж Ровера»: близнюка – як у дружини

17930
Головко купив ще одного «Рейндж Ровера»: близнюка – як у дружини

Тільки вчора «Останній Бастіон» перераховував британські вподобання сім’ї голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка і захоплювався розкішним смаком. Приводом для цього стала поява дружини губернатора на новенькому люксовому прокачаному позашляховику «Рейндж Ровер», ціною в трійку КрАЗівських армійських броньовиків.

А сьогодні нам вдалося встановити на чому їздить сам Головко, у час вільний від побудови іміджу патріота-господарника.

Як відомо, посівши крісло губернатора, в час, що вимагає особливої стриманості від чиновників, Валерій Головко пересів на «Тойоту».

Але нещодавно в гаражі Головків з’явився ще один «Рейндж Ровер», другий автомобіль, такий самий як у дружини – найсвіжіша модель, тільки чорного кольору.

На жаль, світлини красуні «Останній Бастіон» поки що не має. Але це виправне – рано або пізно губернатор виведе придбання «в світ».

Валерій Головко уже зареєстрував автомобіль, і отримав державний номер АА 7775 РХ. Так, Валерію Анатолійовичу, це майже джек-пот. При цьому, за даними «Останнього Бастіону» голова облдержадміністрації провів низку маніпуляцій щоб новий автомобіль отримав «столичну прописку».

Описувати «Рейндж Ровер» Головка немає сенсу – автомобіль аналогічний такому у дружини. Зі всіма принадами цяцьки можна ознайомитися у вчорашній >>> статті <<<.

Якби губернатор був хоча б на половину такий патріот, як розказує іншим, і йому і далі сиділося б на Тойоті, то скинувшись «Рейндж Роверами» з дружиною, вони могли б купити полтавським бійцям танк на ходу, або забезпечити роту новими «Спартанами», чим би врятували життя кількох «зайвих» полтавців.

Коментарі