•  

Головко, Курилко, Лисак та інші знищують українців як націю. Перші погрози

11990
Головко, Курилко, Лисак та інші знищують українців як націю. Перші погрози

«Українців знищують як націю», - про це говорить полтавський активіст Ігор Головатий, на адресу якого за його свідому громадянську позицію, почався тиск і вже пролунали погрози.

«Останній Бастіон» зустрівся й поспілкувався з Ігорем, щоби дізнатися хто й навіщо чинить тиск на активістів, та чому українських людей просто знищують руками чиновників.

ІГ: Мене обурює ситуація бездіяльності Головка, Лисака та підлеглих. Майже місяць тому полтавські лікарі скалічили маленьку дівчинку Альбіну Гохалтер. Кілька два дні тому, я з такими самими активістами, був на круглому столі у Беха, де той зазначив, що працівники сфери здоров’я знищують докази у справі каліцтва дівчинки. Я протестував проти рішень і заяв Лисака, Курилка на сесіях і круглих столах, а в цю неділю ввечері, годині о десятій, коли я вигулював свого собаку, до мене підійшли дві людини кавказької національності і сказали мені, щоби я більше не порушував питання сфери охорони здоров’я на засіданнях, інакше мене просто підріжуть десь за рогом. А після цього близький друг Лисака Юрій Курилко на вухо сказав мені, коли ми виходили з кабінету: «Тобі вже казали, тепер ти умиєшся кров’ю».

ОБ: Ви це сприйняли як загрозу?

ІГ: Звісно, як загрозу, тим паче, рівно рік тому мене вже били за мою активну громадянську позицію, спершу були натяки й погрози, а потім мене підловили три людини й почали бити. Після цього побиття я був шпиталізований, довго лікувався, бо били серйозно.

ОБ: Пане Ігорю, скажіть, на вашу думку, чому навмисно затягують слідство, хто це робить та чому винні не покарані.

ІГ: На теренах Полтавщини, нікому не секрет, діє бандитське угрупування, так звана, «медична мафія». Туди входять, звісно керівники департаменту сфери охорони здоров’я Полтавської області: Лисак, Курилко і всі інші. Усі лікарі, які потрапляють під уплив цієї мафії, стають частиною її корупційних схем.

ОБ: Як на вашу думку можна подолати корупцію у сфері медицини?

ІГ: По-перше, зміна керівників департаменту охорони здоров’я, зміна губернатора, оскільки Головко «кришує» полтавську мафію, зокрема в медицині, звинувачує громадськість у протиправних діях.

ОБ: Ви вважаєте, що губернатор ОДА Головко покриває корупційну сферу Лисака та курилка, чи, можливо, він є безпосереднім учасником цих схем?

ІГ: Я не тільки вважаю, що він покриває, він ватажок цього злочинного угруповання й бере безпосередню участь у її діях. Витворюється така команда бандитів: Головко, Лисак, Курилко, Жабо, під якими ходять усі інші.

ОБ: Ігорю, ГО «Останній Бастіон» поставило Лисаку ультиматум, щоби протягом 7 днів той самолюструвався. Тиждень минув, а Лисак нічого не зробив. Ваші дії як активіста об’єднання?

ІГ: Як показала практика, у законодавчому полі в нашій області вже неможливо нічого зробити. Прокуратура покриває винних, слідчі затягують справи, тому будемо продовжувати робити акції, пікети, будемо привертати увагу ширшого кола людей. Разом ми зможемо змінити цю систему, бо на моє переконання, те, що в нас у країні відбувається у сфері охорони здоров’я вже 25 років – це геноцид нації, свідоме знищення українців. Порівняйте, після розпаду СРСР нас було 52 мільйони, потім 48, а зараз хоча б під 40 було. А знищують націю руками Головків, Лисаків і подібних. Вони знищують українців як націю.

Коментарі