•  

Головко підєвромарафетив Лисака

1100
Головко підєвромарафетив Лисака

За віянням моди, в Полтавській ОДА з’явився перший експат.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко представив свого нового радника. Ним став литовець Арвідас Скорупкас, який є головним радником міністра охорони здоров’я Литви.

Про це сповістив Валерій Головко на своїй сторінці в Фейсбук.

Згідно запису, іноземець рахуватиметься на умові «поза штатом».

«Співпраця Полтавщини із Республікою Литва стане більш тісною і якісною, насамперед у сфері реабілітації учасників АТО і їхніх родин, біженців з Донбасу. І звісно ж у реформуванні медичної галузі області» - коментує в соцмережі появу помічника Головко.

Проте позаштатний статус обмежує інформування радника, коло і глибину його інтересів та можливості втручання в процеси рівно на стільки, на скільки цього забажає Головко. Це означає, що за відсутності доброї волі губернатора литовець матиме в стінах ОДА вплив ледь більший, ніж будь-який пересічний полтавець, тобто стає своєрідним «весільним генералом», на показ. А замість євроремонту галузі – легкий марафет.

«Це почесно — мати такого фахівця у своїй команді» – написав у своєму Фейсбуці губернатор.

З призначення в минулому році і донині новий керівник держадміністрації Головко не зробив нічого в реформуванні медичної галузі області. Департамент облоздорову понад десять років поспіль продовжує очолювати Віктор Лисак, який, як писалося раніше, за цей час обріс корупційними скандалами і бізнесами, які користуються монополією і адмінресурсами щоби паразитувати на державних медустановах та бюджеті.

Семен Чорнехата

Коментарі