•  

Головко порушив свою обіцянку й не допоміг постраждалим

4620
Головко порушив свою обіцянку й не допоміг постраждалим

14 серпня відбулося засідання тридцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання.

На порядок денний було винесено сім питань, серед яких, зокрема, внесення змін до Перспективного плану та прийняття рішення про утворення об’єднаних громад на основі поданих документів.

Проте, свої корективи у порядок денний вирішили внести валютні позичальники Полтави, які прийшли на сесію і вимагали від голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка ініціювати звернення до Президента України Петра Порошенка, яке він понад два тижні вже обіцяв зробити.

Проте, ані Валерій Головко, ані депутати не підтримали такої пропозиції. Валютні позичальники висловили своє невдоволення і покинули сесійну залу.

Нагадаємо, валютні позичальники Полтави та області неодноразово влаштовували акції у стін ОДА.

Доведений до відчаю позичальник Сергій Бойко, який програв 2 суди, приковував себе кайданами до дверей апеляційного суду, щоби привернути увагу громадськості до відвертих правопорушень із боку банків та судів.

"Останній Бастіон" вчергове порушує це питання й підтримує постраждалих, бо Валерій Головко дав обіцянку допомогти людям, які до нього звернулися й покладали всі надії саме на чесність Валерія Анатолійовича, але Головко вчергове не дотримав свого слова. 

Зате він проконтролював підготовленість організаторів до Сорочинського ярмарку. Звісно, ярмарок для голови Полтавської облдержадміністрації більш нагальна проблема, ніж долі багатьох людей, яких банки, провернувши незаконні схеми, виселятимуть з житла. Проблеми та долі полтавців, які своїми податками утримують чиновників, зокрема й Валерія Головка, його не стосується.

Це він відкрито показав на позачерговій сесії обласної ради. 

Коментарі