•  

Головко поїхав у Кабмін, напередодні розмови з Жеваго про Кадетський корпус

2750
Головко поїхав у Кабмін, напередодні розмови з Жеваго про Кадетський корпус

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко 2-го і 3-го квітня здійснює візит до Києва.

Олігарх Костянтин Жеваго і губернатор Полтавщини Валерій Головко домовляються про передачу в користування першому комплексу споруд історичної спадщини в центрі Полтави – Кадетського корпусу.

Це випливає з офіційного повідомлення прес-служби ОДА. В ньому сповіщається, що завтра в п’ятницю «Валерій Головко зустрінеться з бізнесменом Костянтином Жеваго», під час зустрічі можновладці-бізнесмени «обговорюватимуть і реконструкцію будівлі Кадетського корпусу в Полтаві».

Крім цього, в повідомленні згадується про зустріч Головка з міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським та його заступником напередодні розмови з Жеваго.

Архітектурна пам’ятка Кадетський корпус тривалий час перебуває в центрі скандалу. В місті регулярно проходять акції протесту, на яких полтавці виступають проти переробки пам’ятника під офісний центр та за збереження громадського призначення будівлі. Разом з цим влада міста і облдержадміністрація кілька разів відмовляли таким громадським інвестпроектам, натомість ведуть переговори з олігархом Костянтином Жеваго про розміщення штаб-квартири. На частині землі Корпусу також триває зведення житлової багатоповерхівки, мерія дозволила забудовнику зруйнувати частину стін пам’ятки.

Семен Чорнехата

Коментарі