•  

Головко розпорядився про «незалежний аудит» ЖКГ: фірму визначив сам і тримає в секреті

1650
Головко розпорядився про «незалежний аудит» ЖКГ: фірму визначив сам і тримає в секреті

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав розпорядження про незалежний аудит “Полтававодоканалу” та “Полтаватеплоенерго” – найбільшим підприємств області, що надають комунальні послуги.

Про це він вчора повідомив через свою сторінку у «Фейсбуці».

На перший погляд це те, чого добивалася громада, вимагаючи розібратися в непомірних цінах на комуналку в області та з її часто неприйнятною якістю.

Разом з цим широкому загалу досі залишається невідомими технічні подробиці анонсованого аудиту, на який ОДА і облрада пішли з підозрілою легкістю.

А диявол криється в деталях.

Зазвичай про компанію-аудитора повідомляється заздалегідь – гучне ім’я додає довіри, в іншому випадку є можливість з’ясувати сумлінність за історією виконавця.

В даном ж випадку виконавець замовлення на перевірку полтавських комунальників визначався кулуарно, керівництвом облдержадміністрації і облради, те ж саме з деталями – що і як саме перевірятимуть відомо тільки верхівці.

Чи побачить громада в результатах аудиту відображення реальної ситуації з ЖКГ в області – сильно залежить від технічного завдання, яке буде поставлене перед аудитором, а також – до чого перевіряючим відкриють доступ чиновники.

А це, в свою чергу, залежить від замовника, - тобто керівництва ОДА і облради, які ще на вчорашній сесії активно захищали нинішніх керівників “Полтававодоканал” та “Полтаватеплоенерго” від продовження перевірки діяльність ввірених їм комунальних підприємств, Головко і Ворона наполягали на ухваленні вихолощеного звіту Тимчасової комісії облради «як є» - тобто погодитися з висновками, що суттєвих порушень на цих підприємствах ЖКГ не виявлено.

Відтак вчергове полтавці ризикують залишитися поряд зі старим розбитим комунальним коритом, зі ще одним красивим папірцем «про проведену перевірку», дарма, що невідомо хто і що перевіряв.

Головко з Вороною обзаведуться ще одним папірцем, яким будуть махати перед носом невдоволених їхнім феодальним порядком.

Коментарі