•  

Головко ударився у риторику «регіоналів» – каже, що «Полтавщина годує Україну», а «попередники» все псують

2200
Головко ударився у риторику «регіоналів» – каже, що «Полтавщина годує Україну», а «попередники» все псують

Губернатор Полтавської області в гірших традиціях «попередників» попрікнув Україну хлібом.

Тільки за останню добу губернатор Валерій Головко встиг заявити, що Полтавщина годує хлібом всю Україну і що Полтавщина могла б бути Кувейтом.

«На сьогодні Полтавщина забезпечує країну хлібом» - таку заяву зробив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко під час прес-конференції з нагоди 100 днів на посаді.

При цьому чиновник поскаржився, що Полтавщина «змушена»віддавати 150 мільйонів гривень за межі області на підтримку інших товаровиробників.

Після чого Валерій Головко договорився ледь не до сепаратизму, розписуючияк гарно Полтавщина виглядала б на фоні заможних країн, окремо від «баласту»:

«Полтавщина має хороші можливості, наш край це своєрідний маленький Кувейт. Ми маємо нафту і газ» - сказав Валерій Головко, доводячи, що область майже не використовує багатство із надр території на свої потреби.

Проте таке порівняння не можна назвати навіть приблизно доречним: запаси газу в перерахунку на душу населення в Полтавській області удвічі менші, але головне те, що газ в економіці нафтового Кувейту відіграє дріб’язкову роль. Порівнювати запаси нафти було б смішно – різниця обчислюється порядками.

Заяви Валерій Головко зробив на фоні падіння урівноважених інфляцією економічних показників промислових підприємств області, закриття двох найбільших цукрових заводів, стрімкого скорочення поголів’я ВРХ, машинобудування, сільгоспвиробництва, харчової промисловості, акцій протесту проти скорочення сільських лікарень і вимог аудиту ціноутворення сфери комунальних послуг.

В негараздах при цьому губернатор звинуватив «попередників». За словами Головка за сто днів на посаді він провів співбесіди зі співробітниками ОДА і з’ясував, що «60% з них не знають чим займаються». Голова відомства пообіцяв найближчим часом зайнятися тим, щоб скоротити таких.

Обговорення з журналістами проблем медичної галузці області Валерій Головко обмежив заявою про те, що через переселенців з Донбасу у нього зіпсувалася статистика – збільшилась середня кількість хворих на туберкульоз.

Коментарі