•  

Головко віддав скандальному забудовнику 30-мільйонну полтавську фортифікаційну ділянку в АТО

4950
Головко віддав скандальному забудовнику 30-мільйонну полтавську фортифікаційну ділянку в АТО

Всі гроші на виконання участі Полтавської області в зведенні частини проекту фортифікаційної лінії в зоні АТО отримав «Полтавтрансбуд» - фірма місцевих депутатів, яка робить коштовні ремонти кабінетів і розставляє свої новобудови у зонах озеленення.

Завершено процедуру переговорної закупівлі між Управлінням капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації та товариством з додатковою відповідальністю «Полтавтрансбуд».

Сума замовлення, яку отримає фірма – 30,3 мільйона гривень.

Будівельне підприємство має протягом травня-червня здати в експлуатацію 13 об’єктів — інженерних споруд «з метою зміцнення обороноздатності держави в Артемівському районі, Донецької області.

Основними власниками «Полтавтрансбуду» є колишній депутат міськради Олексій Ландар та Валерій Маляренко.

Фірма регулярно отримує замовлення на державні гроші, та підтримку місцевої влади в реалізації інших комерційних проектів, що утискають права громади.

«Полтавтрансбуд» відомий в Полтаві низкою скандалів. Зокрема – новобудовою на Леваді, що компанія намагалася звести за підробленим протоколом громадського обговорення, та проти якої протестують близько 2000 людей. Також – ремонтом кабінетів чиновників Полтавської обласної ДПС вартістю майже 4 мільйона гривень у 2012 році.

Коментарі