•  

Головко з Лисаком відзвітувалися за «реформи» в медицині

2310
Головко з Лисаком відзвітувалися за «реформи» в медицині

«На сьогоднішній апаратній нараді говорили про перспективи реформування служби екстреної медичної допомоги на Полтавщині. І про початок повноцінної роботи сучасного диспетчерського центру цієї служби. Є технічні моменти, які потрібно вирішити, зокрема, "закільцювати" диспетчерську на всю область. Запропонував Віктору Лисаку зібрати народних обранців у Центрі і продемонтструвати його (диспетчерського пункту – ОБ) роботу», - відписав Валерій Головко, голова Полтавської ОДА у своєму Фейсбуці.

Ми вже звертали увагу чиновників, зокрема й Валерія Анатолійовича на реальну ситуацію та нищівні реформи в медичній галузі. Реформування – це гучна назва, «потьомкінські селища», які лише маскують реальний і жахливий стан екстреної медичної допомоги.

Замість 176 чи 76 диспетчерів, як зазначав Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, на звичайній зміні працює до 5 диспетчерів. 

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: ГРОБОВІ РЕФОРМИ: ПРАВДА ПРО НИЩЕННЯ ШВИДКОЇ МЕДИЦИНИ НА ПОЛТАВЩИНІ

«Найголовніше — це забезпечення якості до госпітальної допомоги, ефективність і оперативність використання ресурсів екстреної медичної допомоги. І надзвичайно важливою є координація роботи усіх служб, у тому чилі, служб надзвичайних ситуацій, екстреної меддопомоги лікувально-профілактичних закладів, які сьогодні відпрацьовуються. Ця взаємодія дасть можливість співпрацювати з аварійно-рятувальними службами, і відповідно люди зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу», - зазначив Віктор Лисак на апаратній нараді.

Нагадаємо, під час візиту колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Лисак створив «потьомкінські селища» у диспетчерській. До кімнати нагнали кількадесят бухгалтерів, переодягнених у диспетчерів. Вони створювали вигляд роботи й ефективності так званої медичної реформи. 

Коментарі