•  

Головко заговорив на «фені»

4840
Головко заговорив на «фені»

Головко на «фені» пояснив військовим, що його мають боятися всі. Ворона «тягне мазу».

Журналісти розповіли, як губернатор Полтавської області пояснювався на нараді мовою одеських злочинців.

«Передайте, щоб потім не ображалися на мене, депутатів обласної ради, бо якщо піднімемо «кіпіш», буде мало місця всім там» - сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко сьогодні під час апаратної наради, звертаючись до в. о. заступника військового комісара області.

Губернатора, за словами журналістів, що стали свідками «наїзду», розлютила відсутність «на килимі» очільника облвійськкомату Бориса Павлова. Військовий у цей час перебував у відрядженні в Харкові.

Якщо в обласному військовому комісаріаті не змогли чітко зрозуміти Головка, що мав на увазі губернатор може розтлумачити словник «блатної» мови:

«кіпіш» – свідоме породження, створення конфлікту, під будь-яким приводом, з метою тиску на жертву – другу сторону, найчастіше використовується шахраями-здирниками для отримання відкупу, грошей за припинення висування претензій; поняття походить з жаргону кримінальних кіл Одеси, районів компактного проживання носіїв мови «ідіш».

Як відомо, згідно організації вертикалі виконавчої гілки влади в Україні, закріпленій Конституцією, головам обласних державних адміністрацій не надаються важелі керування місцевими підрозділами Міністерства оборони України.

Семен Чорнехата

Коментарі