•  

Головко затвердив незаконне подорожчання громадського транспорту – АМКУ. Порушена справа

2530
Головко затвердив незаконне подорожчання громадського транспорту – АМКУ. Порушена справа

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій щодо підвищення вартості проїзду в міжміських автобусах в межах Полтавської області.

«Прийнятим розпорядженням голови Полтавської ОДА від 20.04.2015 року був затверджений тариф на зазначеному ринку не більше 0,45 грн за 1 км, чим фактично автоперевізникам було надано право встановлювати тариф за 1 км проїзду, виходячи з власних економічних витрат», - повідомляє АМКУ.

Перевізники без економічного обґрунтування встановили максимально допустимий тариф – вважає АМКУ, а голова ОДА його затвердив і ввів у дію своїм підписом.

Разом з цим в тервідділенні повідомили, що у порушеній справі фігурують тільки автоперевізники.

За інформацією прес-служби обласного тервідділення АМКУ, за результатами розгляду звернень громадян, автоперевізники, які здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на приміських маршрутах, узгодили свої дії та встановили тариф за 1 км проїзду в розмірі 0,45 грн. При цьому вони не надали в Антимонопольний комітет розрахунків з економічного обґрунтування встановленого максимального тарифу.

Розслідування у справі триває.

Максим Кондратенко

Коментарі