•  

Головна проблема Росії - недораспад Російської Федерації

220
Головна проблема Росії - недораспад Російської Федерації

Американський історик-троцькіст Фельштінський, друг отруєного Путіним Литвиненка, розповів, що головна проблема Росії - недораспад Російської Федерації.

Зокрема історик зазначив:

"У Путіна як у політика і як у людини, є дуже багато слабких місць. Головне - це відсутність культури та освіти. Путін - темна, примітивна людина, підполковник КДБ (насправді тільки майор - ОБ), висунутий на посаду президента злою іронією долі.

Якби у нього не було комплексів неосвіченості, він оточував би себе грамотними, культурними людьми. Я не знаю, чи змогли б вони затягнути Росію до Європи, але вони точно не мислили б у категоріях відшматування територій у сусідів.

Замість того щоб піднятися над рівнем своєї безграмотності, Путін, навпаки, підганяє під цей рівень всю країну. Це те, що робить зазвичай будь-який тупий диктатор. Тому багатомільйонна країна, якщо судити з російського телебачення та преси, перетворилася на бидло.

Нормальних людей практично не видно і не чутно, бо перекричати натовп неможливо, а намагатися це зробити - надзвичайно небезпечно.

Як будь неосвічений диктатор, до того ж виходець із КДБ, Путін відчуває особливу насолоду від того, що може віддавати накази вбивати. Я не думаю, що особисто він когось убив своїми руками. Але йому приємно усвідомлювати, що за його вказівкою гинуть люди.

Це головна ознака, за якою підібране вузьке коло кремлівських сектантів: всі вони не бояться крові. До цивільних, типу В'ячеслава Суркова, це теж стосується.

Діяти проти людей такого психотипу, як Путіна треба так: І як людина, і як політик Путін розуміє тільки силу. У цьому сенсі розмовляти з ним дуже просто. Він не знає слова "переговори". Він вважає себе хитрим і завжди готовий обдурити.

Він намагається завербувати свого співрозмовника і зробити його своїм агентом. Звичайно, не слід буквально вважати, що, розмовляючи з Обамою, Путін його вербує. Але розмовляє Путін з усіма (з усіма взагалі), як якби він ставив своїм завданням завербувати співрозмовника. І часто це вербування вдається, оскільки недосвідчений співрозмовник приймає гебешний прийом за довірливість.

Як ще слід реагувати на історичну заяву Буша-молодшого про те, що у Путіна чесні очі; згоду колишнього канцлера Німеччини Шрьодера встати до Путіна на зарплату в "Газпромі"; на підкреслені приятельські стосунки Путіна з Берлусконі, часто до Путіна, можна тільки здогадуватися навіщо. Звичайно, Путін вважає, що всіх цих людей він завербував.

Але зараз з подібними вербування буде складніше. По-перше, йому ніхто не вірить. По-друге, і це, напевно, головне, Росія замість багатого партнера стала бідним противником. Бідніші тільки Північна Корея.

Але найстрашнішиою поразкою особисто Путіна буде забуття. І це те, чого всіма силами він намагається не допустити.

Ми десятками років чекаємо зміни режимів в недемократичних країнах. Демократія придумала для цього вибори. Інші намагаються вибори обійти. Так що сподіватися на зміну в Росії режиму демократичним шляхом наївно і утопічно. Не може такого статися в країні, де виборчий комп'ютер офіційно і відкрито контролюється ФСБ.

З усього цього випливає, що нас чекає довга облога. Однак є фактор, який не можна забувати: режими в Росії завжди руйнувалися самі, під вагою звалених на себе імперських зобов'язань.

Путін вважає, що основна проблема Росії - несправедливий розпад Радянського Союзу, який необхідно відновити. Насправді головна проблема Росії - недораспад Російської Федерації, яка розпадеться в результаті політики нинішнього російського керівництва.

У перспективі десяти років Путін сподівається бачити новий Радянський Союз. Я ж думаю, що нас чекає розпад нинішньої Російської Федерації ".

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі