•  

Головний ДАІшник Полтавщини зліг на лікарняний після вилучення в нього 1,5 мільйона

770
Головний ДАІшник Полтавщини зліг на лікарняний після вилучення в нього 1,5 мільйона

Начальник УДАІ Полтавської області Петро Блажівський раптово «захворів» відразу після того як його звинуватили в здирництві і вилучили понад півтора мільйона гривень.

За даними правоохоронців, Блажівський обклав своїх підлеглих щомісячною даниною. Після такого викриття начальнику ДАІ стало зле. Зараз він у лікарні під охороною.

«Слідством встановлено що начальнику ДАІ керівники підрозділів щомісячно приносили неправомірну вигоду від 1 до 4-х тисяч доларів США. Затриманому загрожує позбавлення волі від 8-ми років з конфіскацією майна», - повідомив прес-офіцер УСБУ в Полтавській області Олексій Скрильник.

Як раніше повідомлялося, головного ДАІшника Полтавщини впіймали на хабарі в тисячу доларів США на гарячому під час передавання грошей одним із працівників ДАІ. Крім того, у валізі Блажівського вилучили ще 18 тисяч доларів США. Гроші знайшли і під час обшуку в квартирі. Загалом - півтора мільйона гривень.

Блажівський працював керівником ДАІ Полтавщини лише з квітня цього року, тому посадовця неможна назвати «корупціонером часів Януковича». Він був призначений на посаду вже новою владою в особі міністра МВС Арсена Авакова та голови Департаменту ДАІ Анатолія Сіренка. Отже, вони несуть за нього повну політичну відповідальність і не виключено, що з нелегальних доходів Блажівського мали свій відсоток – ідеться в заяві «Дорожнього контролю».

Раніше в березні цього року начальник Департаменту ДАІ Анатолія Сіренко заявляв, що «керівники спійманих на хабарі інспекторів, повинні бути покарані», зокрема мають бути понижені в посаді.

Максим Кондратенко

Коментарі