•  

Головний тренер України з кіокушин-карате Володимир Прядка про медалі своїх підопічних-каратистів та невдоволеність суддівством

2420
Головний тренер України з кіокушин-карате Володимир Прядка про медалі своїх підопічних-каратистів та невдоволеність суддівством

Каратист Олександр Свинаренко з Лохвиці став першим українським призером світу у дорослому кіокушинкай карате на VI ваговий Чемпіонат Світу, що проходив 1-2 липня в Астані. Наприкінці травня двоє спортсменів із Лохвиці здобули нагороди на Чемпіонаті Європи в румунському місті Сібіу.

Про підготовку, змагання і результати розповідає Володимир Прядка, головний тренер України з кіокушинкай карате, заслужений тренер України, сенсей.

Володимир Прядка висловив невдоволення арбітражем. Аргументував це тим, що неправильно, коли хлопці викладаються на повну, а рефері засуджують їх та віддають перемогу суперникам.

- У кожного спортсмена були шанси на перемогу. Питання тільки в тому, як він до цього підійшов. Якщо виклався на татамі не шкодуючи себе, то і результат позитивний, хоча і до суддів претензії є.

Нагадаємо, що полтавець здобув історичну медаль на чемпіонаті світу з кіокушин карате. Олександр Свинаренко, який виступав у розділі куміте у ваговій категорії 65-75 кг, приніс Україні бронзу, чим порадував вболівальників. Адже це одна з кількох медалей за всю історію кіокушин в Україні.

В ТЕМУ: Лохвицький каратист здобув бронзу на Чемпіонаті світу

Віктор Карпенко

Коментарі