•  

​ГПУ оголосила в розшук п’ятьох колишніх народних обранців

110
​ГПУ оголосила в розшук п’ятьох колишніх народних обранців


Генпрокуратура України оголосила в розшук колишніх народних депутатів України, членів Лічильної комісії Верховної Ради.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, Володимира Демидка, Андрія Пінчука, Станіслава Скубашевського, Ярослава Сухого, що на той момент входили до фракції Партії регіонів, і екс-депутата від Компартії Олександра Зубчевського підозрюють у зловживанні повноваженнями і службовій підробці у справі про організацію і проведення 16 січня 2014 року голосування в Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведення мирних акцій протесту (так звані «диктаторські закони»). Інформує Радіо Свобода.

«Якщо найближчим часом вказані підозрювані не з’являться до слідчого, то Генеральна прокуратура України звернеться до суду з клопотаннями про надання дозволу на їх затримання і примусову доставку до суду для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – заявили в Генпрокуратурі.

Раніше цього тижня Генпрокуратура повідомила, що підозрює екс-депутата і секретаря Лічильної комісії парламенту Сергія Гордієнка у зловживанні владою під час ухвалення «диктаторських законів» 16 січня 2014 року, а Печерський суд Києва вирішив взяти його під варту. Згодом Гордієнка відпустили під заставу.

Олександр Сергєєв

Коментарі