•  

ГПУ просить Німеччину екстрадіювати Бориса Тимонькіна

110
ГПУ просить Німеччину екстрадіювати Бориса Тимонькіна

Генпрокуратура звернулася до Німеччини із запитом про видачу Бориса Тимонькіна, підозрюваного у співучасті у злочинах Сергія Курченка.

Генеральна прокуратура України (ГПУ) направила запит до Німеччини про видачу колишнього члена наглядової ради ПАТ "Брокбізнесбанк" Бориса Тимонькіна, йдеться на сайті ГПУ. 14 червня банкіра затримали в аеропорту Берліна. Нині затриманий перебуває у слідчому ізоляторі східнонімецького міста Коттбус.

За словами заступника Генпрокурора Віталія Каська, Тимонькін розшукується у зв'язку з розслідуванням кримінального провадження, в якому його пов'язують із Сергієм Курченком. "Тимонькін та Курченко підозрюються в участі у злочинній організації, незаконному заволодінні майном ПАТ "Брокбізнесбанк", АБ "Укргазбанк" та ПАТ "Аграрний фонд" в особливо великих розмірах на загальну суму 4,7 мільярда гривень, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службовій підробці", - пояснює Касько.

Відповідно до вимог Європейської конвенції про видачу правопорушників, Німеччина та Україна зобов'язані видавати одна одній усіх осіб, які переслідуються правоохоронними органами за вчинення кримінальних правопорушень. У разі доведення злочинів в суді, Тимонькіна та Курченка очікує ув’язнення строком до 15 років та конфіскація майна.

Посилання на джерело: http://www.dw.com/uk

Коментарі