•  

Грабіжники тікають з 10 кг золота в Кременчуці: погоня з перестрілками, є поранені, захоплені заручники

4070
Грабіжники тікають з 10 кг золота в Кременчуці: погоня з перестрілками, є поранені, захоплені заручники

Троє людей поранені. Однин з двох злочинців тікаючи захопив в заручники маршрутку з пасажирами: відкрив вогонь в салоні і наказі водію гнати. В ці хвилини міліція продовжує погоню за другим злочинцем, той відстрілюється…

За попередніми даними злочинців було двоє. Вони зайшли в один з ювелірних магазинів Кременчука в темних окулярах і, погрожуючи зброєю, забрали близько 10 кг золота.

На місці злочину в свій неробочий час виявився співробітник ДСО. При спробі затримання злочинців співробітник ДСО був поранений в стегно і, вже поранений, намагався їх переслідувати.

За даними «швидкої», постраждали троє чоловіків.

Як повідомив «Кременчуцької газеті» головний лікар «швидкої» Ігор Дубницький, поранення в праву гомілку отримав 68-річний чоловік.

«Він перехожий. У нього «попало» рикошетом », - сказав Дубницький.

Крім того, постраждав співробітник ДСО - 39-річний чоловік. Він отримав важке поранення в стегно.

23-річний охоронець «Явір-2000» отримав поранення в пах.

Всі постраждалі доставлені в Третю лікарню. Зараз їх оперують.

Пасажири маршрутки № 202, в яку вскочив грабіжник на зупинці «Ринок», розповіли, що бачили, як один грабіжник вибіг з магазину і «схопився»в їх маршрутку. Коли він побачив, що під'їхала міліція, вистрілив в підлогу машини і наказав водієві їхати.

Наразі міліція переслідує другого грабіжника ювелірки. Імовірно у нього знаходиться друга сумка з награбованим.

Одного зі зловмисника затримано в районі Міського саду.

«Прямо біля входу в Міськсад на асфальті в наручниках лежав чоловік у синьому спортивному костюмі. Нам сказали, що це злодій, і він пограбував ювелірку. Тут було дуже багато міліції. Вони повалили його на землю і вдягли наручники ».- розповіли мешканці сусідніх з Міським садом будинків.

Працівники ринку повідомляють, що сьогодні під час переслідування грабіжника, вони були в повному шоці від того, що відбувається:

«Коли один біжить з сумкою, а другий біжить за ним і кричить, щоб усі розходилися, так як у нього пістолет, то багато« в штани наклали ». Якщо він мав пістолет, то міг стріляти і вбити будь-якого з нас! Чому міліція не робила дій по його локалізації? », - Обурюються працівники ринку.

Вони повідомляють, що він біг по вулиці Шевченка від «Віком» у бік центру.

Стало відомо, що у грабіжника вилучено бойовий пістолет Макарова.

Коментарі