•  

Гречка Мамая. Перезавантаження.

7480
Гречка Мамая. Перезавантаження.

Як відомо, не так поганий боєць, який помиляється як той, хто на свої помилках не вчиться. На попередніх виборах міського голови нинішній мер, якого по-праву охрестили «гречаним королем» за підрахунками ГО «Останній Бастіон» купив полтавських пенсіонерів за (!) аж за 45 грн. Стільки за тодішніми цінами коштував пакет гречки, літрова пляшка олії, банка тушковини чи згущеного молока. Додаємо фірмовий пакетик і листівочку, де усміхнений фейс Мамая, ніби ненав’язливо, закликає голосувати за нього, адже з його гречаними багатствами всі пенсіонери ні в чому собі не відмовлятимуть, а тим паче в крупі й олії.


Питання особисто до вас, люди, які купилися за мамаєвський пакет. Що скажете, як воно, п’ять років відпрацьовувати один пайок? Ціни для вас зростають? Тарифи на комунальні захмарні? Та невже. Кажете, ліки здорожчали. Хіба. І дороги в місті погані. Правда? Класик ще в 14 столітті сказав: "Дорога до пекла вибрукувана добрими намірами". Тепер-то й змушені місити кашу, яку погодилися заварити разом із Мамаєм. Головне, не подавитися.

Мамая історія нічому не вчить. На цьогорічні вибори наша «Совість» уже готує передвиборчі листівочки. Скоро підключиться важка артилерія у вигляді пакетів із гречкою. Історія рухається по спіралі. І декого вона нічому не вчить. Мамая точно нічому. Хоча, чого вчити людину, яка ходила до школи, коли Петро І бив шведів під Полтавою. Таких навчають у спеціальних закладах.

То що, полтавці, знову продаємося за гречку та листівку від Мамая, а потім 5 років нарікаємо на ціни, дороги й тарифи? У передвиборчу гречку Мамая вже закладена й вартість транспорту, і комунальні послуги, і кошти на ремонт доріг, пільги на ліки. Наступні 5 років він повторюватиме напрацьований і відкатаний за ці роки сценарій – буде відбивати гроші, які кинув на купівлю крісла мера Полтави.

А може, полтавці, нарешті візьмемо відповідальність у свої руки? Будемо тверезо дивитися на те, що відбувається і на те, як нас намагаються купити, як рабів. А поки ми вирішуємо, фабрика Мамая, як той Мордор у «Володарі перснів» уже кує свою чорну зброю: пакети, яйця, листівки, привітання. Зло готується наступати.

Ціна, за яку Мамай готується купити людей на цих виборах:

ВИБІР ЗА ТОБОЮ, ПОЛТАВЦЮ...

Коментарі