•  

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

5940
Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

Замість в.о. директора КП «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного, якого голова Полтавської облради Олександр Біленький незаконно звільнив з посади 3 березня, порушивши Кодекс законів про працю України, до виконання обов’язків директора приступив назначений головою облради Дмитро Майборода.

Нагадаємо, Олександр Біленький не мав права звільняти В’ячеслава Білизного, оскільки законний в.о. директора наразі перебуває на лікарняному. 

Допоки стан здоров’я не дозволятиме Білизному виконувати свої функції керівника, він призначив на посаду свого заступника – С. Горбаня.

Презентація Майбороди відбувалася в актовому залі підприємства. Захід супроводжувався вигуками «ганьба» та «геть банду Біленького». Зазначимо, що новопризначений керівник Дмитро Майборода встиг набрати собі заступників – хворого на шизофренію депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка, який залучив у команду ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого.


Під час представлення Майбороди між робітниками «Полтавафарму» та незаконним керівництвом виник конфлікт, оскільки персонал підприємства не вважає Майбороду, Чередніченка та Педика-Головатого законнопризначеним керівництвом.

Ігор Педик-Головатий (у чорному пальті) за мить покине залу

Не спромігшись відстояти свою позицію, Дмитро Майборода покинув залу під скандування «ганьба». Заступники Майбороди покинули приміщення ще раніше через резонанс навколо їхніх персон, спричинених викривальними статтями нашого видання. Ознайомитися з ними можна тут.

У підсумку робітники «Полтавафарму» з допомогою громадських діячів відстояли підприємство. 

Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» .

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради від «Партії простих людей» зазначив, що у залі «Полтавафарму» був конструктивний діалог між органами влади, робітниками підприємства та громадськістю. 

Коментарі