•  

Громадські активісти висловили невдоволення екологією Полтавщини

990
Громадські активісти висловили невдоволення екологією Полтавщини

У ході зустрічі заступника голови обласної ради Євгенія Холода та представників громадськості, останні наголосили на актуальності проблем навколишнього природного середовища в області.

Активісти висловили стурбованість щодо стану довкілля у с. Сенча, Біликах, Макухівці, у Кременчуцькому районі та масовій вирубці лісів на Полтавщині.

– Ми не вважаємо, що обласна рада і облдержадміністрація приділяють достатньо уваги проблемам екології. Недостатньо того, що ви заборонили вирубку лісів у заповідних зонах, це ж не одна проблема в області. Маємо ще купу болючих питань по довкіллю на Полтавщині – наголосив один з громадських активістів.

Натомість, можновладці зазначили, що екологічні питання постійно перебувають у полі зору депутатів облради, і вони активно працюють над цими проблемами. Втім, як заявив Євгеній Холод, не завжди вдається досягти бажаного результату.

Учасники домовилися провести з цієї теми розширену нараду. Але про строки зібрання громади та влади невідомо, і до того часу, поки обидві сторони вдарять по руках, екологія на Полтавщині продовжить погіршуватися.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» змусив «Укргазвидобування» пробурити артезіанську свердловину на питну воду в с. Сенча, де внаслідок діяльності газовиків вода в колодязях і на нижніх горизонтах стала непридатною для вживання. Однак, видобувна компанія порушила умови й не дісталася потрібної глибини, через що люди змушені й далі використовувати воду поганої якості.

Більше в сюжеті.

Коментарі