•  

Грошові махінації начальника управління інспекції із захисту прав споживачів - Конотоп Н.М.

5170
Грошові махінації начальника управління інспекції із захисту прав споживачів - Конотоп Н.М.

До нашої редакції звернулися активісти різних громадських об'єднань, які надали матеріали стосовно Конотоп Наталії Михайлівни, яка в різні часи обіймала посади начальника управління інспекції із захисту прав споживачів, заступника начальника і знову ж перебуває на державній службі. 

Розпочала свою керівну ходу ця вельмишановна пані у 2007 році і за чотири роки довела структуру до невпізнаного стану.

"З 2007 року по теперішній час дану структуру будоражить Конотоп Наталія Михайлівна - державний службовець четвертої категорії сьомого рангу, яка в четвертий раз після свого звільнення з різних підстав, любою ціною повертається на посаду. При цьому, не виподково кожного разу працівники вказаного органу звільняються майже у повному складі. Своєю "високою моральністю", свавіллям та безладом, Конотоп Н. М. відома на теренах Полтавщини" (цитата із звернення Ліги громадських організацій Полтавщини до президента України Януковича В. Ф.)

І ось нібито сталося. Справедливість відновлено: "19.01.2011 р. Конотоп Н. М. затримна правоохоронними органами за фактом отримання хабаря від приватного підприємця Мішкова В. Даний факт задокументовано та підтверджено невідворотними доказами. В слідуючому, Конотоп Н. М. висунуте обвинувачення ще по п'яти епізодах. Порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 368 КК України, Конотоп Н. М. відсторонена від посади начальника управління." (цитата з вищезгаданного звернення).

Усього, за кримінальною справою проти Конотоп, порушеною в 2011 році було 8 таких епізодів - вимагання хабарів. 

"Встати! Суд іде!" А куди іде і як іде — це питання трете...

Виявилось, що судове засідання над Конотоп Н. М. було приховане. Не закрите, ні. Різниця як ви здогадались велика, адже на закрите судове засідання немає вільного доступу стороннім слухачам. Засіданню по конкретно даній справі такого статусу не надали, але задля запобігання додаткових проблем та розголосу його просто ПРИХОВАЛИ.

"В ході його розгляду суддею Октябрьського районного суду м. Полтава Савченко А. Г. були перекручені всі факти" (витяг із звернення до президента України). Тож, розглядаючи докази не вздовж, не впоперек, а конкретно по діагоналі, даний представник феміди перекваліфікував справу Конотоп за іншою статтею КК України та звільнив головну обвинувачену від реального покарання. Апеляційний суд ситуації також не змінив. Хочу зауважити, що за деякий час до цього судового засідання, а саме з кінця січня 2011 року розпочалася 9-ти місячна перевірка діяльності Конотоп Н. М. За її результатами був навіть складений акт про виявлені порушення у сфері господарської діяльності управління за час керування даної особи (розкрадання буджетних коштів на суму понад 30 тисяч гривень — "фіктивна закупівля" канцелярських товарів та програмного забезпечення, "фіктивні транспортні послуги" при відсутності транспортних засобів в управління і багато іншого). Тож вирок суду я можу назвати якнайменше дивним і такими ж дивною мені здається реакція прокуратури на цю справу на той час. Не було зроблено жодних відповідних дій стосовно цього безладу.

І найголовніше, десь до мільйона гривень Конотоп прибрала собі до рук із незастосованих санкцій. Суб'єкт господарювання порушив якісь порушення, була перевірка і Конотоп, у термін, встановлений законом, маластягнути ці кошти до бюджету. Але вона вимагала хабарів, робила домовленості, що термін санкцій сплив і десь до мільйона гривень до бюджету так і не надійшло. 

Ці та подальші статті стосовно Конотоп Н.М. ідуть у рубриці ВІЛЬНА ТРИБУНА. 

ГО "Останній Бастіон" не завжди поділяє думки авторів.

Коментарі