•  

Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

19690
Губернатор Головко розкрадає надра Полтавщини руками свого родича

Другий рік під Полтавою безперешкодно з боку правоохоронців триває розкрадання надр загальнодержавного значення.

«ОБ» два тижні тому випустив ґрунтовне розслідування з доказовою базою «Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини». У ньому ми зазначали, що на території Чалівського лісництва неподалік сіл Маківка і Копили Полтавського району з осені 2016 року ведеться незаконний видобуток кварцового піску в особливо великих розмірах.

ЧИТАЙТЕ: Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини

Прибутки крадіїв від намиву і вивезення копалини за приблизними підрахунками оцінювалися в майже 200 000 тис. доларів на місяць.

Основний збут накраденого піску припадав на будівництво автошляхів області турецькою компанією і «Будімпекс». Через розширення будівництва і більші потреби в ресурсах, за І півріччя 2017 року було вивезено більший обсяг піску, ніж за весь минулий рік.

У коментарі до розслідування полтавка Тетяна Кочергина дописала: «остается добавить еще и то, что директора ДП «Полтавский лесхоз», без видимых на то причин, поменяли как раз год назад, за личным указанием В. Головка – теперь пазл складывается».

Директор полтавського лісгоспу виявився свояком Головка – рідним братом його дружини. Невдовзі після початку своєї роботи він заключив сумнівний договір із ТОВ «Солта», яким легалізував (?) крадіжку лісу і корисних копалин загальнодержавного значення.

Головко окрім грошей від крадіжок отримує від «Будімпекса» бетон для будівництва в парковій зоні Полтави.

Спектр інтересів голови Полтавської ОДА Головка доволі специфічний: від піску і ґрунтів у Хорольському районі до свиней і контролю над фекаліями у Полтаві.

БІЛЬШЕ: Голова Полтавської ОДА погруз у «гівняному бізнесі»

Коментарі