•  

Голова ОДА і АП заплуталися в почерговості справ: економіка, мобілізація, корупціонери…

4180
Голова ОДА і АП заплуталися в почерговості справ: економіка, мобілізація, корупціонери…

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко і заступник голови Адміністрації Президента України ІгорРайнін, що його представляв, назвали першочергові завдання виконавчої влади області.

Першим завданням своєї роботи голова Полтавської ОДА Валерій Головко назвав порятунок економіки Кременчука, роботу підприємств якого губернатор вважає опорою економічного благополуччя всієї області:

«Нам сьогодні потрібно навчитися споживати своє. Сьогодні Моє завдання сьогодні – зібрати проблематику Кременчуцького регіону, тому-що він базовий для Полтавської області… Потрібно щоби підприємства отримали нові кошти,нові державні замовлення. Щоб вони почали працювати».

Після чого голова ОДА додав, що «якщо брати по черзі то сьогодні мені стоїть перше завдання надане Президентом це забезпечення мобілізації (до лав ЗСУ – «ОБ») чергової хвилі. І друге завдання – це питання на поточні роки. Це питання енергоефективності, енергозбереження. Це буде базою стратегічного розвитку Полтавської області.

Разом з цим Головко зазначив, що «першочергово від того як ми забезпечимо приріст поголів’я худоби і наробок зерна – залежить сьогодні бюджет і якість розвитку сільської місцевості в містах».

Заступник голови Адміністрації Президента України ІгорРайнін у свою чергу повідомив, що першим завдання від Адміністрації президента для Головка є проведення реформ в галузях з найменш розкритим економічним потенціалом, по-друге – забезпечення мобілізації до лав Збройних сил України, та в третю чергу – боротьба з корупцією. Та процитував настанову Президента України Петра Порошенка головам облдержадміністрацій з приводу боротьби з корупцією: «цього разу буде по іншому».

Також Головко додав, що «хоче до кінця цього поточного місяця, січня місяця, закінчити подання на призначення всіх голів районних держадміністрацій. До кінця січня кожний район отримає очільника».

Максим Кондратенко

Коментарі