•  

Губернатор Полтавщини Бугайчук відзвітував про свою роботу

300
Губернатор Полтавщини Бугайчук відзвітував про свою роботу

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук відзвітував за 100 днів, які відпрацював на посаді.

У майже годинному ефірі на ОДТРК «Лтава» він відповідав на безліч питань від телеглядачів і ведучого каналу і у своєму звіті описав соціально-економічний стан полтавської області.

Губернатор зазначив, що 100-денний період його роботи був складним в економіці області, так як призупинилася торгівля з Росією, а це вилилося в проблеми у експортоспрямованих на РФ підприємствах Кременчука. Разом з тим, констатував, що з багатьох видів діяльності сприятлива динаміка.

Про Крюківський вагонобудівний завод

Крюківський вагонобудівний завод забезпечить двома швидкісними потягами «Укрзалізницю», що підкріпить підприємство.

- «Укрзалізниця» купує 2 швидкісних потяга. Значить, робота триває, і існують хороші перспективи. Найімовірніше, через кілька місяців ринки РФ відкриються, бо вже сьогодні видно, що стан речей в цій сфері пом'якшується після президентських виборів в Україні, - сказав Бугайчук.

Разом з тим, зазначив, що на Полтавщині провели, разом з головою Полтавської облради Петром Вороною, роботу для того, щоб нафтогазові компанії виплачували гроші на розвиток соціальної сфери до місцевих бюджетів, де видобувають надра.

- Ми вчора зустрілися з представниками лідируючих газонафтових компаній. Помітили розуміння в цьому питанні. Вважаю, що частина прибутку - а це 1,5% від сплати за надра, перераховуватимуть територіям. Це дасть вагоме поповнення до фінансування вирішення місцевих проблем, - зазначив губернатор.

Про Схід України

Голова ОДА розповів, що в полтавській області створено батальйон тероборони, який у порівнянні з іншими областями з перших днів конфлікту відрізнявся кращим матеріальним забезпеченням і підготовкою.

- У порівнянні з іншими областями ми цю роботу провели краще. На рівні області було виділено матеріальної допомоги близько 400-500 тисяч гривень. Наші солдати не спали на голих ліжках, ми потурбувалися, щоб не звільняли нікого з роботи, до того ж, займаємося підтримкою їх сімей, і з нашими солдатами проводиться навчання, - розповів Віктор Бугайчук.

Про допомогу від благодійників для солдатів

- Завдяки підприємству «Укртатнафта» закупили на 950 тисяч гривень бронежилетів для наших солдатів на Сході, і вже наступного тижня вони надійдуть до них. Не малу допомогу привносить Полтавський ГЗК. Підприємство щотижня перераховує на військові потреби по 200 тисяч гривень. На одну із сесій Полтавської облради плануємо висунути програму про те, що з облбюджету піде кілька мільйонів гривень на фінансування батальйонів, - зазначив голова ОДА.

Про кордони полтавської області

- Влада потурбувалася, щоб в області було спокійно. На кордонах з іншими областями розміщені блок-пости, за різними напрямками працює розгалужена мережа інформаторів. Гарантую спокій і безпеку - несподівано до нас ніхто не зайде, - переконав Бугайчук.

Про будівлю колишнього Кадетського корпусу

- З найперших днів моєї роботи на посту губернатора Полтавщини, я зосередив на цій будівлі свою увагу, і відразу ж сходив її оглянути. Після цього відбулася розмова з мером Полтави Мамаєм. Зрозуміло, що міський бюджет не потягне фінансово цю будівлю, тому я запропонував передати його на баланс області. Ну а рішення, що ж там буде на перспективу, має прийняти суспільство. Як варіант, можна зробити з будівлі свого роду «художній арсенал», - зазначив голова ОДА.

Про «Сорочинський ярмарок»

- Вже створена спеціальна робоча група, тому що цей захід має національний масштаб. Я особисто їздив на місце, помітив, що там існують проблеми і з водою, і з туалетами, кількість яких необхідно збільшувати, усіма проблемами зараз займаємося. Паралельно з тим, вже повним ходом приймаються заявки для участі в «Сорочинському ярмарку», - повідав Віктор Бугайчук.

Про агропромисловий комплекс Полтавщини

Губернатор зізнався, відповідаючи на питання про прогнози майбутнього врожаю, в тому, що у сфері АПК «є слабким фахівцем». Незважаючи на цю даність, посилаючись на думки аграріїв, запевнив:

- Фахівці-аграрії повідомляють, що Полтавщина буде з урожаєм, більше того, пообіцяли області лідируючі позиції. Все буде добре.


А чи насправді все так «добре» - покаже майбутне.


Андрій Торін

"Останній Бастіон"

Коментарі