•  

Хабарництво понад усе! - УДАІ УМВС України в Полтавській області

19150
Хабарництво понад усе! - УДАІ УМВС України в Полтавській області

Черговий лист про прояви хабарництва та зухвалого нахабства на Полтавщині. Цього разу до нас звернувся пан Лисенко П.С., котрий інформує про шалені збори начальником УДАІ УМВС України в Полтавській області, та начальником відділу кадрів.

Наводимо повністю текст листа:

«Звертаємось до Вас із проханням у допомозі, яка склалась в управлінні ДАІ УМВС України в Полтавській області де проводяться побори новопризначеного керівництва.

Так після призначення на посаду начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області Блажівського П.І. начальники підрозділів ДАІ в Полтавській області в «касу» начальника управління сплачуються тисячі гривень, в залежності від району.

Також проводиться розпродаж посад в управлінні прибічником Блажівського П.І. начальником відділу кадрів Соловей А.Ф. прейскурант – три тисячі доларів США на посади начальників підрозділів, чергові спеціальні звання від однієї до трьох тисяч доларів США, посади, які відбирались в одних, які не спроможні заплатити хабара віддавались іншим, хто спроможний купити.

Також здійснюється призначення по ВРЕР за гроші та й не малі Соловей А.Ф. бере хабара 40 000 грн. Блажівському П.І. передає три тисячі доларів США, останній навіть не задумується, що кращий товариш дурить під час розподілення хабара.

З призначенням Блажівського П.І. особовий склад відчув на собі усі апетити цього хабарника, якщо при попередньому керівництві гроші не збирались то при Блажівському щодня навіть з тих хто перебуває у відпустці та на лікарняних. Такса визначена - 50 доларів США, МРЕВ мають свої такси від 5 000 доларів США до 10 000 доларів США одним словом обкладені всі без виключення працівники ДАІ. Механізм обдирання дуже простий, хто не здає гроші за тим пускається негласні заходи і отримують дрібні порушення працівників, а у подальшому їх звільняють. Повернутись назад в ДАІ можливо, але за хабара в сумі 5 000 доларів США Солов’ю особисто. Також пішла нова тенденція Соловей особисто телефонує колишнім працівникам, які знаходяться на пенсії і за хабара в сумі 5 000 доларів США їх знову поновлюють. Соловей не боїться отримувати хабарі навіть через банківську карту Приватбанку куди скидаються грошові кошти майже з всієї Полтавської області. Розкрадають тонни бензину за який працівники тільки розписуються у відомостях, а картки на бензин випростовуються на Житомирщині.

Кумівство і до цього часу не закінчилось так було знято начальника лубенського ВРЕР, а на його місце призначено свата заступника начальника УМВС України в Полтавській області Бобрицього Л.В., Соловей А.Ф. та Блажівськийй П.І. грошові кошти, а саме хабарів-поборів власноручно не отримують для цього мається Руслан з «Авторадіо». На даний час співробітники УДАІ області оцінюються по кількості «заробленого» для Блажівського П.І..

Корупційну схему яку побудував Блажівський П.І. на поминає ідентичну схему, яка діє в Дніпропетровському ДАІ де керівником працює його брат.

Але хочу наголосити, що Блажівський П.І. так саме як і його брати та команда із якою він прийшов незадовго підтримували «Партію Регіонів»…..

Всі співробітники УДАІ Полтавської області стали інструментом заробітку для Блажівського П.І. та його команди. Надана мною інформація дуже легко підтверджується тільки не на місцевому рівні так тут всі пов’язані між собою, уже проводились перевірки, але Блажівський разом із Соловйом перед початком перевірки збираються особовий склад і повідомляють, що якщо хто не будь напише погано про них то розпорощається з робото! Про нахабні побори знає керівник УМВС України в Полтавській області Корсун…

Взагалі чому співробітники УДАІ області та члени їх сімей повинні страждати від бажання жити на широку ногу моральних нелюдів Блажівського та Солов’я, невже Ви не в змозі навести порядок в ДАІ, адже добре ім’я цієї служби силової структури набагато важливіше ніж кишені цих хапуг.

Припиніть будь ласка цей беспредєл так дальше не можна за що стояв майдан, якщо Блажівський каже, що всі ці грошові він збирає у Міністерство ми не віримо бо серед нас є хлопці які разом із Аваковим пліч опліч стояли на Майдані. А Соловей завжди підтримував партію регіонів його хороший друг та товариш начальника охорони Януковича, а тепер ця гнида перефарбувалась».

Зважаючи на ці факти, ГС «Останній Бастіон» вже звернувся з проханням провести необхідні перевірки і повідомити про їх результати наступні інстанції: Генеральна прокуратура України, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України та до Кабінету Міністрів України. Сподіваємось на їх співпрацю і чекаємо відповіді. 


Крім цього, Останній Бастіон має намір зустрітись з паном Блажівським і спитати його думку, щодо цієї ситуації.

Виявляється, що пан Блажівський зараз знаходиться у відпустці і домовитись про зустріч не є можливим. Чекаємо наступного тижня, адже точної дати закінчення відпустки нам надати не змогли.

Коментарі