•  

Хакер з Києва блокує грошові рахунки лідерів терористів

1170
Хакер з Києва блокує грошові рахунки лідерів терористів

Евгеній Докукін, широко відомий у вузьких кругах програмістів і хакерів, оголосив вільний набір до «Українського Кібер Війська» і вже має певні результати.

Поки АТО рухається невпевненими кроками, сподіваємось, до перемоги, до участі у боротьби з проросійськими агресорами все активніше приєднуються бійці з просторів програмування і хакингу.

Блокування електронних гаманців та засобів мобільного зв’язку – це лише перші кроки, як запевнює користувач соціальної мережі під ім’ям Eugene Dokukin.

Але одними інтернет-гаманцями його добрі справи не закінчуються. Вчора він провів операцію під назвою «Кібершторм», котра ускладнила, або навіть унеможливила подальше використання мобільних телефонів прихильниками ДНР.

А годиною раніше, того ж дня, він оголосив, що розпочинає відкритий набір до «Українських Кібер Військ»:

- «А з сьогоднішнього дня оголошую вільний набір до батальйону всіх бажаючих. Насамперед потрібні, хакери, але для інших фахівців теж робота знайдеться. Для вступу до лав «Українських кібер військ» звертайтеся до мене по імайлу або через приватні повідомлення в «Facebook» і «Twitter»», - написав Докукін.

Коментарі