•  

Хакери створили фішинговий сайт – підробку НАЗК, та крадуть дані декларантів

440

Міністерство юстиції попередило про появу в інтернеті фішингового сайту, що копіює сайт НАЗК. Через цей сайт невідомі крадуть персональні дані осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«Державне підприємство «Українські спеціальні системи», Адміністратор Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, попереджає про розміщення в мережі Інтернет фішингового порталу Реєстру. Фішинговий ресурс розташовано за адресою portal.nazk.org.ua», – повідомляє міністерство.

Характерною ознакою підробки ресурсу є граматична помилка у назві сайту на головній сторінці: «Єдиний держаний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

«Щоб переконатися, що Ви перебуваєте на офіційному порталі Реєстру, зверніть, будь ласка, увагу на електронну адресу, зазначену в командному рядку Вашого браузера. Справжня адреса реєстру: portal.nazk.gov.ua», - повідомляють у Міністерстві.

Посилання на джерело: https://www.facebook.com/MINJUSTCA/photos/a.150...

Коментарі