•  

Химерна сутність сьогоднішньої «Громадської» ради при Полтавській ОДА

22880
Химерна сутність сьогоднішньої «Громадської» ради при Полтавській ОДА

Як повідомляв «Останній Бастіон», учора, 7 травня, Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА зробив спробу замилити людям очі, створивши видимість круглого столу і, запросивши на нього як дорадчий орган голову Громадської ради при ОДА Володимира Голуба.

Завдання пана Голуба було просте: створювати ілюзію роботи і забалакувати справжніх громадських активістів. Чому «справжніх»? Тому що при всій своїй ідеї сьогоднішня Громадська рада при ОДА - це просто механізм, який дозволяє проштовхувати будь-які протиправні й подекуди навіть незаконні рішення з приписом, що вони пройшли громадські слухання.

Цей орган існує вже не рік і не два. Пан Голуб очолив Громадську раду при облдержадміністрації ще в ті роки, коли Полтавщиною керував усім відомий регіонал Удовіченко. Хоча як очолив… Він просто був поставлений тодішніми регіоналами на місце, де потрібна була безпринципна людина, яка могла б брехати в очі людям, прикриваючись словом «громада», і погоджувати рішення, які лише сприяли зубожінню і розкраданню полтавського краю.

Того разу Володимир Семенович «дорадився» разом зі своїми поплічниками до Революції Гідності і, здавалося б, його мало б знести хвилею люстраційного процесу. Але ні.

«Святе місце пустим не буває» і вже наступний губернатор області, цього разу «свободівець» вирішив, що кишеньковий активіст, який вдало може змінити свій колір під сьогоднішню владу зайвим у його команді не буде. Але і тут «рекомендації», які надавала Громадська рада тодішньому губернатору, призвела його (Бугайчука) до звинувачення у корупції.

Але як кажуть: «Бог любить трійцю». Тому пан Голуб і при сьогоднішньому губернаторові, Валерію Головку, знову займає те ж саме місце. І виконує ту ж саму роль, що була покладена на нього ще за попередників. Щоб не бути голослівним достатньо переглянути відео з вчорашнього «круглого столу» (Департамент охорони здоров'я Полтавщини провів профанацію круглого столу) або ж подивитися на його «любих друзів», разом з якими він буде «боротися» з корупцією в області (Антикорупційну комісію в Полтавській області очолив чиновник, який сам під слідством за корупцію).

І цього разу пан Голуб, вочевидь, неодноразово дав згоду від імені громади і на безпідставно завищенні тарифи, і на розкрадання нафтогазових родовищ, і на відверте покривання корупційних складових сьогоднішньої влади.

Тож питання відкрите і нагальне: чи згодна громада, щоб її думку лобіювала саме така людина? І чи не краще було б, щоб до на захист громадськості прийшла сама громадськість: активісти і ГО, які зацікавленні у руйнуванні корупційних схем, які бажають наповнювати бюджет області, а не розпихати його по кишенях, які будуть нести думку народу, а не захищати думку можновладців, які все ж таки зацікавленні у подоланні проблем, а не кришуванні корупційних схем, що вибудовує нова влада.

Коментарі