•  

Хірург з Кременчука полишив свою клініку і зараз керує медичною ротою на Донбасі

440
Хірург з Кременчука полишив свою клініку і зараз керує медичною ротою на Донбасі

У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі медичної ротою 3-го батальйону 28-ї ОМБр командує хірург-онколог з Кременчука Жак, який залишив буденний комфорт , щоб рятувати людей на передовій.

Про це написала в Facebook на сторінці соціального проекту "Повернись живим" Оксана Окопова.

"Жак - не просто медик, він хірург-онколог. Він свою респектабельну лікарню в Кременчуці, світлі операційні зали проміняв на бліндажі, звуки пострілів і постійний страх. Ми з ним виїжджали за декількома трьохсотими, тому що на той момент у медроти взагалі не було транспорту і доводилося використовувати мій броньований Т4. Але ж це неправильно, що медику немає на чому виїхати. Це ж неправильно, коли за пораненими виповзає і постійно глухне "Урал", - пише волонтерка.

За словами Оксани Окопової, військові з медроти, де служить Жак, стоять на передовій лінії фронту.

"Вони вивозять поранених під обстрілами, під час бою і роботи артилерії. Вони шукають наших двохсотий на нейтральній смузі. Вони забирають наших бійців, які підірвалися на мінах і розтяжках. Вони ходять разом з розвідкою і саперами, тому що вони хочуть знати, куди , якщо що, їм доведеться виїжджати. Я жодного разу не чула, щоб вони відмовлялися виїжджати або не могли евакуювати хлопців. Коли я розповіла солдатам, що купила Жаку автомобіль, вони вдячно кивали і говорили, що це правильний вибір ", - йдеться в тексті.

Волонтер пише, що машина швидкої допомоги на фронті допомагає рятувати сотні життів.

"А обладнана швидка дозволить фахівцям, яких і так мало на передовій, забезпечити максимальну ефективність роботи. Машину під швидку медичній роті вже купив їхній «рідний» волонтер. Наше завдання її обладнати і перетворити на повноцінний реанімобіль", - написала волонтер Окопова.

Коментарі