•  

Холодна реформа поліції – за що мерзнуть правоохоронці в Полтаві?

2640
Холодна реформа поліції – за що мерзнуть правоохоронці в Полтаві?

«Реформа, меняющая нынешнюю милицию в полицию - это процесс. Движение. Шаги. Усилия. Труд»,– чомусь російською пише на свой сторінці у Фейсбук голова МВС України Арсен Аваков. Та про щось міністр забув, якогось слова не вистачає в ланцюжку. Холод. Саме про холод забув згадати Арсен Аваков.

У так званому реформуванні стара-нова інституція не подбала про працівників на місцях. Так у Полтавському райвідділі міліції досі не ввімкнули опалення. При тому, що нічна температура подекуди сягає -4 С, а денна – 7-8 С.

«Маховик изменений запущен», – констатував Аваков 25 липня. Цікаво, чи на користь рядовим працівникам, які виконують основну роботу, такі ось «изменения»? 

ЧИТАЙТЕ: Нацполіція почала знищення українців із інвалідів і пенсіонерів?

Схоже, що реформа поліції – така сама «потьокінська» реформа, де крім презентабельного виду кількох перших рядів (змін) і оновленої форми, на краще не змінилося геть нічого. Для працівників. Для керівництва змінилася купа всього. Наприклад, сума видатків. Замість 41,2 у 2017 році МВС отримає 46,14 млрд грн.

Невже, за таку суму неможливо опалювати всі райвідділки поліції. Або це дія «маховика изменений», який вже запущений? Відповідь чекаємо від МВС. Тоді як поліцейські чекають теплих приміщень. А люди - гуманного ставлення. 

Коментарі