•  

Хто перероджує Українців на Укропів

1210
Хто перероджує Українців на Укропів

Останнім часом на медійний простір почала агресивно виходити платформа depo.in.ua, яка закликає будувати країну Укропів разом. Хто ж такі укропи та в якій країні вони живуть? Чому українців хочуть позбавити самоіндетифікації, зробивши з них керованих Укропів?


Українці – східноєвропейський слов'янський етнос, що сформувався на теренах України й спокон-віків займає цю територію та походить від прадавніх аріїв.Як пише український археолог та історик Леонід Залізняк, на півдні України землеробська протоцивілізація через свій північно-східний форпост — трипільську культуру — безпосередньо впливала на предків майбутніх скотарів — мисливців та рибалок лісостепів басейнів Дніпра та Дінця. Нащадки найдавніших землеробів та скотарів Близького Сходу передали їм не тільки навички продукційного господарства, а навіть прашумерську сільськогосподарську термінологію, що її лінгвісти знаходять у мові праіндоєвропейців. їх локалізація в степах та лісостепах між Дністром та Нижнім Доном співвідноситься з трьома усталеними напрямами праіндоєвропейських лінгвістичних контактів.

Арії дали підґрунтя розвиненій цивілізації скіфів і сарматів, які були потужною наддержавою в VII — III ст. до н. е. на землях Великого Євразійського Степу, тобто від степів сучасної Українина заході й до сучасної Монголії та Китаю на сході. Держава великої Скіфії перемогла одну з найпотужніших армій того часу – перську армію Дарія, розгромивши її та змусивши воєначальника персів підступно тікати, покинувши частину свого війська.

Новий період розвитку історії УКРАЇНЦІВ – могутня держава Київської Русі, яка була найбільшою за розмірами та найрозвиненішою державою 10-11 століття на теренах Європи. За цей час будувалися десятки церков, що зберіглися й понині, творилися геніальні витвори мистецтва – рукописи, житія, створювалися бібліотеки. Усе це робилося нашими з вами пращурами – українцями, а не якимись укропами.

15-17 століття витворювали Незалежну Українську державу – Козацьку Україну. Національно-визвольні змаганнях, які охоплювали все населення країни робило народ нацією через боротьбу з поневолювачами. Війни та протистояння дали нам імена видатних гетьманів та отаманів – Дмитра Вишневецького-Байду, Петра Конашевича-Сагайдачного, Івана Сірка, Самійла Кішки, Івана Мазепи тощо. Усі вони були видатними українцями, які відстоювали інтереси України, а не політичними укропами.

У кожному столітті наш народ мав проти кого боротися, аби зберегти своє коріння. Але ніколи українці не перетворювалися на укропів. Симон Петлюра, лідер повстанського руху, казав: «Не так страшні московські воші, як наші українські гниди». Ці слова актуальні й понині: у час, коли в України є зовнішній агресор – московські гниди, які окупували схід нашої країни й ведуть боротьбу проти українців, у нас зачаївся свій, куди небезпечніший ворог, яких хоче знищити нас із середини, нав’язавши нам укропство.

Якби в США американцям влада почала нав’язувати, що вони – не американці, а Часники чи Кактуси, якби в тій самій Росії людей закликали об’єднуватися під назвою кацапів чи Буряків, у Білорусії під назвою Картполяників, а не білорусів, що би було такій владі – певно, розправа з боку населення. Чому ж в Україні влада хоче принизити свою націю, зробити з людей рабів без самоідентифікації і за це їй немає жодного покарання.

Укропи – це не ми, брати й сестри, українці, а штучний термін на позначення політичної сили, яка хоче використати нас задля досягання влади.

Укропи – це те саме, що й манкурти, яничари, хохли, малороси – штучні терміни задля окреслення людей без самоусвідомлення та історичної пам’яті.

Українці – це мешканці величної України, яку влада вже скільки років поспіль намагається фізично знищити. Українці – це не укропи!

Україна для українців! Слава Україні!

Коментарі