•  

Хто потрапить до четвертої хвилі мобілізації

3630
Хто потрапить до четвертої хвилі мобілізації

Міністр оборони України Степан Полторак, під час своєї зустрічі з військовими на Харківщині розповів, що в Україні буде проведена четверта хвиля мобілізації. Найімовірніше це станеться відразу після нового року, проте точна дата ще не визначена.

За словами міністра оборони, чергова мобілізація є необхідною умовою проведення ротації бійців, що вже більше півроку служать на передовій. А в прес-службі Міністерства оборони заявили, що четверта хвиля мобілізації є плановою, адже тих військовослужбовців, що вже протягом тривалого часу знаходяться в зоні бойових дій треба терміново змінювати або переводити в тил. Точна кількість тих, кому будуть надіслані повістки з воєнкоматів поки що невідома, це буде вирішувати Верховний головнокомандуючий ЗСУ – Петро Порошенко. Міністерство оборони вже готує на підпис Президенту відповідну пропозицію. Проте чи відбудеться чергова мобілізація вирішить Верховна Рада України шляхом голосування.

Як сказав Степан Полторак, мобілізація зачепить тільки військових, що зараз перебувають в запасі. Це, в першу чергу, ті, хто має військову професію, закінчив воєнну кафедру або пройшов строкову службу в ЗСУ, віком від 18 до 40 років. Виключення становлять тільки вищі офіцери, їх можуть призивати до 65 років.

Міністр оборони наголосив, що четверта хвиля мобілізації буде проведена з урахування всіх помилок і прорахунків попередніх.

Коментарі