•  

Хто повернув злодію Романку автівку для крадіжок газоконденсату?

4840
Хто повернув злодію Романку автівку для крадіжок газоконденсату?

Майже місяць тому в селі Лобачі Решитилівського району працівниками міліції було затримано «Газель» із цистерною для крадіжок газоконденсату.

http://bastion.tv/news/strelyuk-pishov-sprava-jogo-zhive-kradizhki-gazokondensatu/

Але як стало відомо «Останньому Бастіону» з достовірних джерел, автівку Романку повернули для подальших крадіжок газоконденсату на Полтавщині.

Причетним до такої злочинної «благодійності» виявився начальникРешетилівського районного відділу УМВС України в Полтавській області Віктор Сербин (на титульному фото). Цей «рєшала» кримінальних питань відомий тим, що на професійному святі УБОЗу (Сербин – колишній УБОЗівець), бувши в стані сильного алкогольного сп’яніння, вчинив криваве місиво – ДТП навпроти медакадемії. За цим фактом проти Сербина була порушена кримінальна справа. І зараз Віктор Сербин, начальник Решетилівського УМВС, перевертень у погонах, що причетний до смерті людей, має не обіймати керівну посаду і не витягати опечатані машини для наступних крадіжок газоконденсату Романком, а сидіти у в’язниці за скоєні злочини.

Чому ці факти помічає тільки «Останній Бастіон»? Чому цього не помічає МВС та СБУ, які мають забезпечувати правопорядок і притягувати злочинців до відповідальності перед законом?

Так само ми ставимо питання до вищевказаних структур, чому вони не бачать незаконні дії Романка, який стоїть на чолі організованої злочинної групи (ОЗГ) депутата Мураєва, тисне і залякує суддів Господарського, Сільського й Апеляційного судів, щоби вибивати з них потрібні для злочинної групи рішення.

Чому це бачить «Бастіон» і не бачить, або вперто не хоче бачити УМВС і СБУ України? Чи правосуддя у нашій державі корупційно-вибіркове? І на таких, як Романко, Сербин та подібних не розповсюджується?

Коментарі