•  

Хто заробляє гроші на розпіареній «екоактивістці» Греті Тунберг?

550
Хто заробляє гроші на розпіареній «екоактивістці» Греті Тунберг?

Шведська «екоактивістка» Грета Тунберг не лише користується колосальною підтримкою «сильних світу цього», але й приносить заробіток іншим особам.

PR-спеціаліст Рентцхог заробив на Греті майже 1 млн євро, йдеться у матеріалі BBC.

У жовтні 2018 року Рентцхог запросив її до «молодіжної ради директорів» створеного ним екологічного стартапу «We Don't Have Time».

27 листопада було оголошено про продаж нових акцій, а інвесторам обіцяли потенційні надвисокі прибутки завдяки створенню вірусного контенту на екологічну тематику. Грету використали у рекламних матеріалах 11 разів.

Родина Грети стверджує, буцімто не знала про комерційні цілі піарника і що ніколи не брала ні копійки за публічну діяльність доньки.

Водночас у BBC нагадали про сумнівність екологічних ініціатив молодої активістки. Грета відмовилася від польотів літаком. У січні 2019 року вона поїхала на форум у Давосі потягом, весною вона так об'їздила Європу, а влітку вирушила на вітрильнику через Атлантику, щоб взяти участь у саміті ООН. Проте для організації цієї подорожі двом членам її команди довелося здійснити додатковий переліт до Нью-Йорка й назад, зазначили у виданні.

Коментарі