•  

"Хворі" працівники полтавського наркодиспансеру

5610
"Хворі" працівники полтавського наркодиспансеру

Не всі, хто лежить тут, хворі.

Не всі, хто хворі, лежать тут.

 У суботу, робочий день, об 11 годині ранку, за численними скаргами наркозалежних на працівників Полтавського обласного наркологічного диспансеру, журналісти «Останнього Бастіону» відвідали цей заклад. Але ворота були зачинені, на території – нікого. 


Живого працівника ми знайшли в наркологічному стаціонарному відділенні №1, яке знаходиться на тій же вулиці. Вадим Йосипович повідомив, його колеги хоч і повинні, але не повинні працювати у суботу, бо, нібито, недостатнє фінансування (а можливо, Шабат).

Сам чоловік був одягнений по-домашньому, мабуть, у нього також вихідний, але «випадково» опинився на робочому місці (можливо трапився невеликий гешефт).

«Останній Бастіон» уже висвітлював не тільки проблеми наркозалежних в місті, але і «роботу» в робочий і неробочий час працівників наркодиспансеру:

http://bastion.tv/news/programa-zamisnoyi-pidtrimuyuchoyi-terapiyi-chi-ekciya-metadonu-v-serce-ukrayini/

http://bastion.tv/news/chi-stav-novij-nachalnik-ubnonu-nastupnikom-poperednika-6-narkotochok-poltavi-yaki-milicioner-ne-bachit/

Редакція «Останнього Бастіону» направила запити до прокуратури Полтавської області про відповідальність, яку тягне за собою відсутність на робочому місці в робочий час працівників та надання статистичних даних.

Останній Бастіон

Коментарі