•  

… І Матковський «за»!

5100
… І Матковський «за»!

В українських піарників з’явився новий вираз: «Примазатися до рейтингу». Напередодні виборів цей принцип активно почали застосовувати мажоритарники – ті, хто не втовпився у прохідний список тієї чи іншої популярної нині політичної сили. Мовляв, я, звісно, сам по собі, але підтримую… Інколи це виглядає як типова маніпуляція свідомістю виборців.

Подібні речі з’явилися уже й у Полтаві. Так і у центрі міста можна побачити «борди» колишнього міського голови, а нині кандидата в нардепи по виборчому округу №145 Андрія Матковського з промовистим текстом: «Андрій Матковський за Блок Петра Порошенка». Причому, якщо дивитися на них здаля, то слово «за» можна й не запримітити, тож більшість людей (особливо похилого віку) читає текст саме так: «Андрій Матковський Блок Петра Порошенка».

«Так це ж явна маніпуляція!», - скажете ви. Ну, але що поробиш, коли є сумніви у власній популярності і її хочеться «підсилити»? Нехай і таким, м’яко кажучи, не зовсім чесним шляхом, але ті ж парники стверджують: ПРАЦЮЄ! 

Павло ДЕМІНСЬКИЙ

Коментарі