•  

«Їх залишалось лише троє на безіменній висоті…»

650
«Їх залишалось лише троє на безіменній висоті…»

Це так у відомій пісні. Насправді у Полтаві їх і справді залишилося троє. Однак «висота» ця не безіменна – генеральний директор обласної телерадіокомпанії «Лтава». Як повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо України, тут відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду гендиректора ОДТРК.

Таким чином з усіх кандидатів, які подали документи на конкурс, залишилося троє: Євген Лопушинський, який нині виконує обов’язки ген директора, журналістка Людмила Стельмах (Кучеренко) і Юрій Ісаєв. Щодо останнього, то він є депутатом міської ради і радником міського голови Олександра Мамая. За нашими даними, саме Мамай дуже наполегливо протегує свого радника на цю посаду, аби мати свою людину на посаду керівника «головного рупора» Полтавщини.

Чергове засідання комісії буде закритим і відбудеться 17 червня. На ньому претенденти на посаду представлять свої проекти програми діяльності телерадіоорганізації, розроблені на основі наданих комісією інформаційних матеріалів щодо фактичного фінансово-економічного стану Полтавської ОДТРК.

Коментарі