•  

«Ілюзіоністи» з ОДА відзвітували про доходи

4620
«Ілюзіоністи» з ОДА відзвітували про доходи

На день подачі декларацій машини та мільйони від бізнесу чиновників перетворюються на гарбузи.

Керівництво Полтавської облдержадміністрації показало декларації про свої скромні доходи за 2014 рік.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко показав дохід 770 тисяч за минулий рік. Зарплата з них склала 166 тисяч. Та вважає її менш ніж скромною. Адже коли у 2013 році губернатор заробив 243 тисячі, то назвав ту зарплату «скромною».

Цікаво, що дружина губернатора заробила навіть більше за чоловіка – мільйон і чотири тисячі гривень. Напевне на листівках. Утім на автівку, на якій перша леді області нещодавно почала >>> їздити <<<, цього все одно не вистачає.

Куди зникли з декларації два «Рейндж Ровери» родини, >>> чоловіка <<< і дружини – незрозуміло.

Також лишається незрозумілим, куди подівся дохід від продажу бізнесів, яких, якщо вірити губернатору, він позбувся перед вступом на посаду.

Але поряд з Головком зовсім смішною виглядає декларація його кума і за сумісництвом керівника апарату ОДА Миколи Білоконя. Судячи з декларації, минулого року той не працював, адже у графі «заробітна плата» у нього стоїть прочерк. При цьому він все ж таки вписав 57 тисяч в неназвані доходи, тоді як члени його родини отримали лише 6 тисяч, що навіть менше ніж допомога по безробіттю.

Ще одна одіозна особа – перший заступник голови ОДА Олег Пругло показав в декларації заробіток у 188 тисяч. Рівно половина з них – зарплата, друга – «інші доходи».

Землю в >>> Парку Перемоги <<<, за яку віце-губернатор ходить під кримінальною справою – той не вказав, як і >>> доходи <<< від «співакціонування» «Лікарняної каси Полтавщини».

Заступник голови ОДА Роман Товстий у своїй Декларацій показав дохід у 102 тисячі гривень.

Семен Чорнехата

Коментарі